AnasayfaHaberler125Krktr.com İle Web Üzerinden Ücretsiz SMS Gönderin

125Krktr.com İle Web Üzerinden Ücretsiz SMS Gönderin

Web üzerinden tamamen ücretsiz olarak SMS gönderimi sağlayan 125Krktr.com ile tanışın.

Büyüyen ve gelişen internet dünyası ile birlikte iletişim dünyası da paralel bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran iletişim araçları gün geçtikçe çoğalıyor ve sadece başarılı olanlar ayakta kalabiliyor. Kendini bilişime adamış 3 genç tarafından hizmete sunulan 125krktr.com da bunlardan biri.

Web üzerinden tamamen ücretsiz olarak SMS hizmeti sağlayan 125krktr.com, oldukça sade bir tasarıma ve hızlı bir işleyişe sahip. Kullanıcılarının fatura ve TL miktarına hiçbir şekilde müdahalede bulunulmayan sistemde  -adından da anlaşılacağı üzere- maksimum 125 karakterlik mesajlar gönderilebiliyor. Geri kalan 35 karakterlik kısımda ise sistemin gelir modeli olan reklam içeriklerine yer veriliyor. Günlük mesaj gönderim limiti ise 10.

125krktr.com mesaj gönderme alanı
125krktr.com mesaj gönderme alanı

Gizlilik konusunda kullanıcılarına, -şikayet durumundan dolayı çıkartılan savcılık izni dışında- hiçbir şekilde mesajları görüntülemeyeceklerinin garantisini veren 125krktr.com, yakın zamanda mobil platformlarda da hizmet vermeye başlayacak.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler