AnasayfaHaberlerWhatsApp'ın Sesli Arama Görüntüleri Ortaya Çıktı

WhatsApp’ın Sesli Arama Görüntüleri Ortaya Çıktı

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yakın zamanda gelecek olan sesli arama özelliği ile ilgili görüntüler internete sızdırıldı.

Geçtiğimiz Şubat ayında WhatsApp’a sesli arama özelliğinin getirileceği duyurulmuştu. Şimdi ise bu yeni özellik ile ilgili bazı görüntüler (Android) internete sızdırıldı. Görüntüler Facebook’un WhatsApp’a eklenen bu yeni özellik için hazır olduğunu gösteriyor.

WhatsApp, platforma ekleyeceği özellikleri bazen resmi web sitesinde yayınlayıp ardından yeni güncellemeyi Google Play ve App Store gibi uygulama mağazalarında aktif ediyor. TechnoBuffalo’nun haberine göre sızdırılan görüntüler de bu bağlamda WhatsApp’ın resmi web sitesi üzerinden alınmış durumda.

WhatsApp Sesli Arama
WhatsApp Sesli Arama

Habere göre WhatsApp’a gelecek olan sesli arama özelliği çok yakında kullanıcılara sunulmuş olacak. Bu sayede kullanıcılar WhatsApp üzerinden 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden arama yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar yaptıkları görüşmeleri kaydedebilecek ve daha sonra bunları tekrar dinleyebilecek.

[vc_button title=”Android Telefonunuzun Performansını Arttıracak 5 Uygulama” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/android-telefonunuzun-performansini-arttiracak-5-uygulama”]

WhatsApp’ın sesli arama özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz belli değil. Bu konuda yapılan resmi bir açıklama da henüz bulunmuyor. Geçtiğimiz Şubat ayında WhatsApp’ın CEO’su Jan Kaum 2014 yılının ortalarında bu özelliği kullanıma sunacağını belirtmişti.

Görüntüleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Büyütmek için üzerine tıklayın.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler