AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2016)

WebMasto’da Temmuz ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Temmuz ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• celebialper.com

celebialper.com

Öğretim görevlisi ve aynı zamanda bir gezgin olan Alper Metin, kişisel blogu olan Celebialper.com’da klasik gezi yazılarından çok daha fazlasını okuyucularına sunuyor. Öyle ki Eyfel Kulesi, Londra gibi turizm ile bütünleşen yerlerden ziyade, çok fazla kişinin gidip görmediği ülkelere gidiyor; turistik yerlerin de bilinmeyen yönlerini araştırıyor. Özellikle çok fazla bilginin ve materyalin toplanamadığı Kuzey Kore seyahatiyle ilgili ön plana çıkan blog yazarı, gezdiği diğer Asya ülkeleriyle ilgili deneyimlerini de bloguna aktarıyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: celebialper.com


• kacgun.com

kacgun.com

İnternet dünyasına yeni adım atan Kacgun.com sitesi, adından da anlaşıldığı üzere önemli günlere ne kadar süre kaldığını gösteriyor. Basit bir mantıkla çalışan sistemde; sınavlar, dini günler, yıl dönümleri, tatiller ve daha birçok özel günlere ait geri sayımlar tek bir çatı altında yer alıyor. Önemli günler için sık sık takvime bakanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: kacgun.com


• otomobilteknoloji.blogspot.com.tr

otomobilteknoloji.blogspot.com.tr

Otomobiller ile arası iyi olanların hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu otomobil blogunun, standart otomobil bloglarına göre daha fazla derinlere inerek teknik konulara yer verdiğini söyleyebiliriz. Blogda otomobillere ait parçaların detaylı anlatımından “Nasıl Yapılır?” tadında otomobil sahiplerinin yaşadığı genel soruların cevaplarına kadar birçok içerik bulmak mümkün. Özellikle otomobil sahiplerine tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: otomobilteknoloji.blogspot.com.tr


• salimkadibesegil.com

salimkadibesegil.com

Stratejik iletişim ve kurum itibarı yönetimi uzmanı olan Salim Kadıbeşegil’in bu kişisel blogunda; sektöre ait kendi deneyimlerini bulabilir ve verdiği tavsiyelerden istifade ederek birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Halkla ilişkiler, stratejik iletişim, itibar yönetimi gibi uzmanlık alanına giren konularda görüşlerini dile getiren Kadıbeşegil’in bu kişisel blogunu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: salimkadibesegil.com


• toptalent.co

toptalent.co

Kısaca bir kariyer platformu olan Toptalent.co, özellikle genç profesyonellerin, öğrencilerin ve yeni mezunların kariyerlerini şekillendirme konusunda faydalı olmayı hedefleyen bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Sitede iş ilanlarından kariyer planlamalarına, özgeçmiş ve mülakat ipuçlarından sektör ile ilgili güncel gelişmelere kadar birçok içerik bulmak mümkün. Öğrenciler ve yeni mezunlar başta olmak üzere herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: toptalent.co

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler