AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2016)

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Şubat ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Şubat 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• ayagimintozuyla.net

ayagimintozuyla.net

Adından da anlaşılacağı üzere seyahat üzerine çeşitli içeriklerin yer aldığı bu blog, blog sahibi Melike Kutlay Cengiz’in gezi notlarını barındırıyor. Gezip gördüğü yerleri, deneyimlediği mekanları ziyaretçileriyle paylaşan blog sahibi, samimi bir yazı diliyle de okuyucularını güzel bir keşfe davet ediyor. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat tecrübelerinin yer aldığı blogda, macerasına yeni başlayanlar için çeşitli seyahat ipuçları da bulunuyor. Seyahatseverlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: ayagimintozuyla.net

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• basgann.com

basgann.com

Türkiye’de nadir görülen bloglardan biri olan Basgann.com, kısaca “Erkekler için e-Dergi” olarak tanımlanıyor. Erkeklere özel içeriklerin yer aldığı bu blogda, bir kategori sınırlandırması bulunmuyor diyebiliriz. Yani erkeklere yönelik giyim, müzik, cinsellik, ilişki, spor gibi hemen hemen tüm konularda içerik bulmak mümkün. Samimi bir anlatım diline sahip olan bu blogda, ziyaretçiler ayrıca “Kadınlara Sorduk” kategorisi altında kadınları daha iyi anlamaya yönelik ipuçlarına da ulaşabiliyor. Hayata yönelik fikirler edinmek, ipuçları almak isteyen erkeklere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: basgann.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• gurmekokular.com

gurmekokular.com

Parfümseverlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu niş blog, parfümler hakkında blog sahibinin (Berkan Başoğlu) deneyimlerine ev sahipliği yapıyor. Pek fazla bilinmeyen, her yerde bulunmayan ve ulaşılması zor parfümleri araştırıp bulan blog sahibi, bu parfümler hakkında detaylı bilgileri okuyucularına sunuyor. Seri halinde yıllık niş parfüm raporlarının da yer aldığı blogda, parfüm dünyasının farklı isimleriyle yapılan röportajlara ulaşmak da mümkün. Parfümseverlerin ziyaret etmesini öneriyoruz.

Ziyaret etmek için: gurmekokular.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• samsunetkinlik.com

samsunetkinlik.com

“Samsun’da nerede, ne zaman hangi etkinlik var?” sorusuna cevap veren bu site, kısaca Samsun’da bulunan kişilere bir rehber niteliğinde etkinlik bilgileri sunuyor. Konserden tiyatroya, fuardan spor müsabakalarına kadar birçok alanda düzenlenen etkinlikleri takip edebileceğiniz sitede, etkinlik takvimi üzerinden de yaklaşan etkinlikleri görmeniz mümkün. Samsun’da yaşayan, buraya sık sık giden ya da gitmek isteyen herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: samsunetkinlik.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• trakus.org

trakus.org

Türkiye’nin doğasında gözlenen kuş türleriyle ilgili kapsamlı bilgilerin yer aldığı bu site, kuşlara, kuş fotoğrafçılığına ve kuş gözlemciliğine ilgi duyan herkese zengin bir içerik kaynağı sunuyor. Sık sık güncellenen sitede gözlenen kuşlar ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra, forum bölümünden ilgili tartışmalara, fotoğraf bölümünden yüksek kaliteli kuş fotoğraflarına, güncel haberlere ve daha nicesine ulaşmak mümkün. Sitede ayrıca, kuşların Türkçe, İngilizce ve Latince tür isimleriyle bulunabilmesini sağlayan bir arama sistemi de yer alıyor. Niş bir alana odaklanan nadir sitelerden biri olan Trakus.org’u ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: trakus.org

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler