AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2016)

WebMasto'da Ocak ayı için seçilen Ayın Web Siteleri'ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ocak ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ocak 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• barisozcan.com

barisozcan.com

Bir olay, bir kişi, bir oyun, bir kitap veya herhangi bir şey, hikayeleştirilerek etkili bir şekilde nasıl anlatılır? İşte bu sorunun canlı kanlı cevabını Barış Özcan’da bulabilirsiniz. Kendine ait blogu ve YouTube kanalı üzerinden; sanat, tasarım ve teknoloji ağırlıklı konular üzerine hazırladığı hikayeleri video olarak paylaşan Barış Özcan, seçmiş olduğu ilgi çekici konular, etkili ses tonu ve keyifli sunumu ile izleyiciler üzerinde hayli etki bırakıyor. Türkiye’nin ender rastlanılan video üreticilerinden olan Özcan, her Pazar paylaştığı bir hikayenin yanı sıra; “OKU” kategorisi altında da takipçilerinin gönderdiği kitap alıntılarını keyifli bir şekilde ele alıyor. İzlerken öğreten ve ufkumuzu genişleten Barış Özcan’ın bloguna ve videolarına mutlaka göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: barisozcan.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sehrincocukhali.com

sehrincocukhali.com

Çocuklu aileler için bir şehir rehberi niteliğinde olan Sehrincocukhali.com adresinde, çocuklara yönelik birbirinden farklı birçok içerik bulmak mümkün. Çocuklarınıza özel etkinlikler nerelerde düzenleniyor, çocuklarınız için hangi oyuncakçılar, sinemalar, pastacılar, parkları hangi mekanlarda bulabilirsiniz ve bunun gibi tüm soruların yanıtına bu siteden ulaşabilirsiniz. Eğer bir çocuk sahibiyseniz ve çocuğunuz/çocuklarınız ile eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız, dolu dolu içeriklere sahip olan bu güzel siteye mutlaka bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: sehrincocukhali.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• technicalfaul.blogspot.com.tr

technicalfaul.blogspot.com.tr

Basketbolseverlerin oldukça hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu blogda, basketbola dair birçok güncel içerik bulmak mümkün. Blogda TBL, NBA ligleri başta olmak üzere yorumlanarak servis edilen güncel basketbol haberlerinin yanı sıra; puan durumları, Eurobasket tarihi, iddaa yorumlamaları ve daha nicesi yer alıyor. Ayrıca A’dan Z’ye baskebol terimleri ve bu terimlerin ne anlama geldiğini de bu blogda bulabilirsiniz. Sık sık güncellenen bu blogu tüm basketbol hayranlarına tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: technicalfaul.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• temelaksoy.com

temelaksoy.com

Deneyimli marka danışmanı Temel Aksoy’un bu kişisel blogu, faydalı ve ilham verici içerikler ile dolu diyebiliriz. Sürekli güncellenen blogda markalar, pazarlama, liderlik, yönetim, tüketici davranışları, inovasyon, yaratıcılık, vizyon ve daha nice konuda dolu dolu içerikler bulmak mümkün. Sektörle ilgisi olan-olmayan herkesin keyifle takip edeceğini düşündüğümüz Temel Aksoy’un bu bloguna bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: temelaksoy.com

• yoldaolmak.com

yoldaolmak.com

Adından da anlaşıldığı üzere bir gezi blogu olan Yoldaolmak.com, okuyucularına dopdolu bir seyahat rehberi takdim ediyor. Seyahate yeni başlayanlar için faydalı ipuçların yer aldığı sitede, dünyanın birçok yerinden seyahat deneyimlerini de okuyabilirsiniz. Yeni şehirler, ülkeler, mekanlar keşfetmek, ucuz seyahatin sırlarını öğrenmek ve daha fazlasını görmek için bu siteye bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: yoldaolmak.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler