AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2016)

WebMasto’da Nisan ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Nisan ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Nisan 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bayaiyi.com

bayaiyi.com

Kısaca bir keşif sitesi olan Bayaiyi.com, günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşarak yeni şeyler keşfetmek isteyen kişiler için oldukça keyifli içerikler sunuyor diyebiliriz. Seyahatten tasarıma, resimden müziğe kadar birçok konunun ele alındığı sitede, yeni yerler keşfedebileceğiniz gibi; yeni bilgiler de öğrenebilirsiniz. Oldukça hoş bir anlatım tarzına sahip olan içerikleriyle Bayaiyi.com’u herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: bayaiyi.com


• lezzetkat.com

lezzetkat.com

Adından da anlaşıldığı üzere bir yemek tarifi sitesi olan Lezzetkat.com, sektöre yeni giriş yapan sitelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin aşama aşama nasıl yapıldığı anlatılan sitede; tarifler ile ilgili püf noktaları, pişirme önerileri gibi ekstra bilgilere de yer veriliyor. Ziyaretçiler ayrıca sayfaların alt kısımlarında bulunan panel üzerinden tarifleri çıktı olarak alma, geri sayım başlatma gibi eylemleri de pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Yemeklerine lezzet katmayı isteyen herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: lezzetkat.com


• shemellon.blogspot.com.tr

shemellon.blogspot.com.tr

Bir kedi bakıcısının kişisel blogu olarak karşımıza çıkan Shemellon, çoğunlukla blog sahibinin kendi deneyimlerini barındırıyor. Blogunda kediler üzerine edindiği tecrübelerini okuyucularıyla paylaşan ve bu konuda faydalı bilgiler veren blog sahibinin, kedilerin yanı sıra diğer birçok konuda yazdığına da belirtmek gerekiyor. Öyle ki izlediği filmlerden hayata geçirdiği blog tasarımlarına kadar birçok farklı içerik blogunda yer alıyor. Takip etmenizi öneriyoruz.

Ziyaret etmek için: shemellon.blogspot.com.tr


• yeri.org

yeri.org

Turizmcilere özel blog servisi hizmeti sunan Yeri.org, kullanıcılarına ücretsiz olarak kendi bloglarını açmalarını sağlıyor. Platforma üye olan kullanıcılar, Yeri.org’un WordPress tabanlı altyapısını kullanarak, kendi adreslerini oluşturup kendi yönetim panelleri üzerinden kolay bir şekilde blog yazılarını paylaşabiliyor. Özellikle turizm alanında blog yazmak isteyenlerin bir göz atmasını tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: yeri.org


• yerliyapim.com

yerliyapim.com

Emrah Durası’nın kişisel e-ticaret günlüğü olarak adlandırabileceğimiz Yerliyapim.com, e-ticaret sektörüyle ilgilenen kişiler için oldukça faydalı bir kaynak diyebiliriz. Genel olarak Türkiye ve dünyadaki e-ticaret sektörünün ele alındığı blogda, e-ticaret odaklı pazarlama, durum analizleri, müşteri ilişkileri, markalaşma ve bunun gibi birçok konuda içerik bulmak mümkün. Durası’nın kendi deneyimleriyle harmanladığı bu faydalı içeriklere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: yerliyapim.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler