AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2016)

WebMasto’da Mayıs ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Mayıs ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• amatordenprofesyonele.blogspot.com.tr

amatordenprofesyonele.blogspot.com.tr

Fotoğrafçılık ile ilgili konuların ele alındığı bu blog, adından da anlaşılacağı üzere fotoğrafçılık ile ilgilenen ve yeni başlayan kişiler için bir rehber niteliği taşıyor. Blogda, fotoğrafçılık ile ilgili terimlerden kompozisyon ipuçlarına, fotoğraf düzenleme ile ilgili detaylardan farklı ortamlarda uygulanması gereken çekim tekniklerine kadar fotoğrafçılık üzerine birçok farklı konuda faydalı içerik bulabilirsiniz. “Nasıl Yapılır” temalı bu blogu fotoğrafçılık ile ilgilenen, özellikle fotoğrafçılığa yeni başlayanlara tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: amatordenprofesyonele.blogspot.com.tr


• hasanyalcin.com

hasanyalcin.com

Web arayüzü tasarımı sektörünün bilinen ve başarılı isimlerden olan Hasan Yalçın, kişisel blogu Hasanyalcin.com’da (diğer adıyla Tasarımcı’nın El Çantası) kendi düşüncelerini ve deneyimlerini okuyucularına aktarıyor. Uzun süredir yayın hayatında olan ve sık sık güncellenen blogda güncel tasarım trendlerini, logo/ikon/web tasarımlarını ve sektörel haberleri ele alan Hasan Yalçın, bu bağlamda ziyaretçilerine doyurucu içerikler sunuyor diyebiliriz. İlgisi olan herkesin ziyaret etmesini tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: hasanyalcin.com


• idiltatari.com

idiltatari.com

Yemek tariflerine ilgi duyan kişilerin çoğu, İdil Tatari’nin bloguna veya videolarına mutlaka denk gelmiştir. Başarılı anlatım tarzı ve sunumuyla yemek tarifleri konusunda oldukça keyifli videolar hazırlayan İdil Tatari, YouTube kanalının yanı sıra kişisel blogunda da bu videolarını ziyaretçileriyle buluşturuyor. Tatlılardan, çorbalara, kahvaltılıklardan içeceklere kadar birbirinden farklı yemek tariflerinin yer aldığı blogda, pratik tariflere de ulaşmak mümkün. Yemek yapmayı sevenlerin, ilgi duyanların bir göz atmasını tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: idiltatari.com


• kristalkitap.blogspot.com.tr

kristalkitap.blogspot.com.tr

Kristal Kitap isimli bu blog, kitap blogları arasındaki başarılı bloglardan biri olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Sık sık güncellenen blogda, blog sahibinin okuduğu kitaplara ait kitap yorumlarını, puanlamalarını; kısaca kitaplara dair kendi düşüncelerini bulabilirsiniz. Samimi bir dil ile ele alınan içeriklerin okuyucularını hiç sıkmayan bir yapıya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Tüm kitapseverlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: kristalkitap.blogspot.com.tr


• okanyuksel.com

okanyuksel.com

Medya ve iletişim teknolojilerine odaklanan Okan Yüksel, kişisel blogu olan Okanyuksel.com adresinde de bu konularda kendi deneyimlerini ve düşüncelerini paylaşıyor. İnternet gazeteciliği, sosyal medya, blog yazarlığı gibi sektörel konuların ön plana çıktığı blogda, konularla ilgili olarak işinize yarayacak çeşitli ipuçlarına, faydalı ve rehber niteliğindeki içeriklere ulaşmanız mümkün. Sektöre ilgisi olanların ziyaret etmesini tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: okanyuksel.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler