AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2016)

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Mart ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mart 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• accafin.com

accafin.com

Ana konusu muhasebe, denetim ve finans olan bu Accafin.com, bu konularda birçok kişiye yardımcı olacak içerikleri bünyesinde barındırıyor. Nitelikli içeriklerin bulunduğu sitede, Türk muhasebe sistemi, risk ve yatırım analizi, bütçeleme, kurumsal yönetim, borsa ve benzer segmentte birçok konu ele alınıyor. Alanında deneyimli kişiler tarafından ele alınan yazıların birer rehber niteliği taşıdığını da belirtmek gerekiyor. Muhasebe, denetim ve finans konularına ilgi duyan kişilere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: accafin.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• bilimfili.com

bilimfili.com

Bilim alanında son yaşanan gelişmeleri takip edeceğiniz sitelerden biri olan Bilimfili.com, uzaydan fen bilimlerine, teknolojiden çevreye birçok konuda bilimsel haber ve makaleyi okuyucularına aktarıyor. Sitede bulunan “Keşfet” kategorisi altında da eğlenceli ve bilgilendirici listeler, infografikler ve videolar yer alıyor. Genç bir yazar kadrosuna sahip olan ve sık sık güncellenen içerikleriyle okuyucularını bilimle doyuran bu siteyi herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: bilimfili.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sanatabasla.blogspot.com.tr

sanatabasla.blogspot.com.tr

Adından da anlaşılacağı üzere sanat temalı olan bu blog, özellikle resim ve heykellere karşı ilgi duymaya başlayanlar için oldukça anlaşılır bir kaynak sunuyor. Ressamlar ve eserleri, müzeler, kiliseler, koleksiyonlar ve daha fazla konunun ele alındığı bu blogda, hedef kitle sanata yeni başlayanlar olduğu için, içeriklerde teknik ve tarihi yönler oldukça sadeleştirilerek sunuluyor. Resim ve heykeller başta olmak üzere sanata ilgi duyan ve bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: sanatabasla.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• turkpoparanjman.blogspot.com

turkpoparanjman.blogspot.com

Özellikle eski Türk pop müziğini sevenlerinin hoşuna gideceğiniz düşündüğümüz bu kişisel müzik blogunda, kısaca Türk Pop Müziği tarihinde yabancı bestelerin üzerine Türkçe sözler yazılan şarkıların arşivi yer alıyor. Blogda ayrıca bu şarkılar ile hazırlanmış radyo programlarına ve kliplere de ulaşmak mümkün. Benzerine az rastlanan bu blogu ilgisi olanlara tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: turkpoparanjman.blogspot.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• wearlogy.com

wearlogy.com

Wearlogy.com, son yılların en dikkat çekici teknolojik gelişmelerinden olan giyilebilir ürünleri ana konu olarak ele alıp giyilebilir teknoloji dünyasında yaşanan son gelişmeleri okuyucularına aktaran bir blog diyebiliriz. Sanal gerçeklik dünyası, akıllı saatler, akıllı bileklikler ve diğer giyilebilir teknoloji ürünleriyle ilgili güncel haberlerin yer aldığı blogda, bu ürünlere ait uygulamalar, fotoğraflar ve özel dosyaları da bünyesinde barındırıyor. Sık sık güncellenen blogda bir tartışma alanı olarak bir soru-cevap bölümü de bulunuyor. İlgisi olan herkesin ziyaret etmesini öneriyoruz.

Ziyaret etmek için: wearlogy.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler