AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2016)

WebMasto’da Eylül ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Eylül ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• gezginlerkulubu.org

gezginlerkulubu-org

Adından da anlaşıldığı üzere bir gezi blogu olan Gezginlerkulubu.org, seyahat etmeyi sevenler ve bu sevgisini uygulamaya koymak isteyenler için oldukça faydalı bir blog diyebiliriz. Blogda, seyahat edilen yerlere ve öğrenilen farklı kültürlere ait bilgilerin yanı sıra, doğa sporları, yol hikayeleri gibi kendisini diğer bloglardan ayıran içerik türlerine de ulaşmak mümkün. Ayrıca blog üzerinde oluşturulan etkinlikleri takip ederek blog topluluğu ile istediğiniz bir etkinliğe dahil olabilirsiniz. Seyahat etmeyi, bununla ilgili etkinliklere katılmayı seven herkesin göz atmasını tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: gezginlerkulubu.org


• istanbulokurken.com

istanbulokurken.com

Türkiye’de benzerine pek rastlanmayan bloglardan biri olarak karşımıza çıkan Istanbulokurken.com, İstanbul’daki toplu taşıma araçlarında çokça vakit geçirmek durumunda kalan ve bu vakti kitap okuyarak değerlendiren insanların fotoğraflarını barındırıyor. Blogda ayrıca fotoğraflanan kişilerin okuduğu kitapların isimleri ve listesi de yer alıyor. Oldukça güzel ve ilgi çekici bir kompozisyona sahip olan bu fotoğraf & kitap blogunu herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: istanbulokurken.com


• manyetikbant.me

manyetikbant.me

Yayın hayatına 2009 yılında kişisel bir blog olarak başlayan Artemis Günebakanlı’ya ait bu müzik blogu, bugün ise müzik ekseninde farklı içerikler ile zenginleşmiş durumda. Albüm kritiklerinden konser fotoğraflarına, program kayıtlarından röportajlara kadar birçok farklı içeriğe ulaşabileceğiniz blogda, güncel etkinliklere dair ayrıntılara da ulaşabilirsiniz. Müzik ile ilgisi olan herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: manyetikbant.me


• picardes.com

picardes.com

Roman Adamita’nın kişisel blogu olan Picardes, özellikle dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu ile temellendirilmiş bir blog olarak karşımıza çıkıyor. Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), internet reklamcılığı gibi konularda çeşitli ipuçları ve faydalı bilgilerin yer aldığı bu blogda, Roman Adamita’nın Türkiye’nin bazı önemli isimleriyle yaptığı röportajlara da ulaşabilirsiniz. Özellikle dijital pazarlama ile ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: picardes.com


• yuzde100yerli.com

yuzde100yerli.com

Adından da anlayacağınız gibi bu internet sitesinde, Türkiye’de üretilen ve üretim aşamasının büyük çoğunluğunda yerli kaynak kullanılan ürünlere, markalara ve girişimlere yer veriliyor. Yerli üretimi destekleme amacıyla yayın yapan sitede, bu ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, tanıtımlar, incelemeler, kullanıcı görüşleri ve yorumlara ulaşmak mümkün. Sık sık güncellenen bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: yuzde100yerli.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler