AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2016)

WebMasto’da Haziran ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Haziran ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Haziran 2016)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• arkeofili.com

arkeofili.com

Arkeofili.com’u kısaca bir arkeoloji blogu olarak tanımlamak mümkün. Türkiye’de arkeoloji bilimi ile kültür varlıkları adına farkındalık yaratmak amacıyla 2014 yılında yayın hayatına başlayan Arkeofili.com; arkeoloji, antropoloji, paleontoloji, evrim gibi konulara odaklanarak, bu çerçevede ziyaretçilerine güncel haberler, kapsamlı dosyalar ve listeler gibi zengin içerik türleri sunuyor. Türkiye’de arkeoloji alanında sayılı sitelerden olan Arkeofili.com’u arkeoloji ile ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: arkeofili.com


• arkitera.com

arkitera.com

Özellikle mimarlık ile ilgisi olanların hoşuna gideceğini düşündüğümüz Arkitera.com, doyurucu içerikleriyle ziyaretçilerini fazlasıyla tatmin ediyor diyebiliriz. Sitede, mimarlık üzerine haberlerden etkinliklere, yeni projelerden yarışmalara kadar birçok konuda içerik bulabilirsiniz. Sık sık güncellenen içerikleri, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin içerikleriyle Arkitera.com’u ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: arkitera.com


• brandtalks.org

brandtalks.org

“Burada Markalar Konuşur!” sloganıyla yayın hayatına devam eden Brandtalks.org; marka, reklam, pazarlama ve tüketimi yaratıcılık ekseninde şekillendirerek ziyaretçilerine başarılı bir şekilde aktarıyor. Sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek gerçek-zamanlı olarak ziyaretçileriyle buluşturan Brandtalks.org, röportajlara ve çeşitli araştırmalara da yer vererek daha da derinlere iniyor. Sektör ile ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: brandtalks.org


• gidahatti.com

gidahatti.com

Adından da anlaşılacağı üzere Gidahatti.com’da, kısaca gıda sektörü ve benzer segmentte bulunan diğer sektörlere ait gelişmelere yer veriliyor diyebiliriz. Haber çerçevesinde şekillenen sitede; tarım, beslenme ve sağlık, çevre, satış, tüketim konularında güncel haberler, köşe yazıları, dosyalar, mevzuatlar ve daha nicesini bulabilirsiniz. Bu sektöre ait gelişmeleri yakından takip etmek isterseniz Gidahatti.com’a bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: gidahatti.com


• hakkiceylan.com

hakkiceylan.com

Türkiye’nin en eski blogları arasında yer alan Hakkı Ceylan’ın bu kişisel blogu, özellikle fotoğrafçılık ile ilgilenenlere hitap eden bir blog olarak karşımıza çıkıyor. Fotoğraf çekerken dikkat edilmesi gereken noktalar, fotoğrafçılık ile ilgili bilinmesi gereken kavramların açıklamaları, ipuçları, “nasıl yapılır” formatındaki makaleler ve daha fazlasını bu blogda bulabilirsiniz. Ancak blogda sadece fotoğrafçılık ile ilgili içeriklerin yer almadığını da belirtmek gerekiyor. Öyle ki kendi çektiği fotoğraflara da blogunda yer veren Hakkı Ceylan, aynı zamanda popüler içerik yönetim sistemi WordPress için de ilgilisi olanların işine yarayacak ipuçları veriyor. Herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: hakkiceylan.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler