AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2015)

WebMasto’da Ekim ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ekim ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bigorsen.com

bigorsen.com

Gezi blogları kapsamında ele alabileceğimiz Bigorsen.com, yeni yerler & mekanlar keşfetmek isteyenlerin oldukça hoşuna gidebileceği bir blog diyebiliriz. Gezip görerek tanıştıkları, keşfettikleri yeni mekanlar ile ilgili deneyimlerini okuyucularıyla paylaşan yazarlar, bu mekanlar hakkında doyurucu içeriklere yer verirken; çektikleri mekan fotoğraflarıyla da deneyimlerini görselleştiriyor. Blogda sadece mekanlara ait içerikler değil; yeme-içme, moda, kültür-sanat gibi kategorilerde de çeşitli içerikler bulmanız mümkün. Blog yazarlarının deneyimleriyle yeni mekanlar keşfetmek, yiyecek-içecek konusunda bilgi sahibi olmak ve daha fazlasına ulaşmak için Bigorsen.com’a bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: bigorsen.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• cizgiroman.com

cizgiroman.com

Eğer standart gündem haberlerinden sıkıldıysanız ve ayrıca çizgi roman kültürüne de ilgi duyuyorsanız bu site tam size göre diyebiliriz. Zira Cizgiroman.com’da adından da anlaşılacağı üzere çizgi roman kategorisi altında güncel haberler yer alıyor. Marvel, DC, ilgili filmler, diziler, ünlüler ve daha nice başlık altında güncel içerikler bulabileceğiniz bu sitede, hazırlanan testler ile de keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Çizgi roman kültürüne ilgi duyanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: cizgiroman.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• oyunlastirma.co

oyunlastirma.co

Adından da anlaşılacağı üzere oyunlaştırma (gamification) teknolojisinin ele alındığı bu blogda, bu teknolojiyle ilgili içerikler yer alıyor. Oyunlaştırma ile ilgili haberler, makaleler, sunumlar ve videoların bulunduğu bu blog henüz yeni piyasaya çıkmış olsa da, oyunlaştırma gibi niş bir alana hitap etmesi kendisini eşine pek rastlanmayan bloglardan biri haline getiriyor. Oyunlaştırma konusunda detaylı bilgi sahibi olmak, son gelişmeleri takip etmek ve konuyla ilgili diğer içeriklere ulaşmak isterseniz bu bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: oyunlastirma.co

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sonbisey.com

sonbisey.com

2015’in Mart ayında yayın hayatına başlayan ve yalnızca öğrencilerden oluşan editör ve yazar kadrosuyla içeriklerini okuyucularıyla buluşturarak kısa sürede yükselişe geçen Sonbisey.com, keyifli bir zaman geçirebileceğiniz sitelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kategori sınırlaması olmayan, dolayısıyla hemen hemen her alanda güncel ve keyifli içerikler bulabileceğiniz bu sitede; gündemdeki konular ile ilgili haberlere ve videolara ulaşabileceğiniz gibi; listeler ve testler gibi son dönemlerde popüler hale gelen içerik türlerine de ulaşmanız mümkün. Şehir hayatının stresinden sıkılıp kafa dağıtmak isteyenlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: sonbisey.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• tusbeyinli.com

tusbeyinli.com

Akın Özcan’ın kişisel blogu olan Tusbeyinli.com’da, kendi kişisel yorumlamaları dahilinde dijital pazarlama, sosyal medya, reklamcılık, mobil gibi alanlarda çeşitli içerikler bulmanız mümkün. Sık sık güncellediği blogunda sektör tecrübesiyle gündem konularını harmanlayan Akın Özcan’ın konuyla ilgili analizleri, yorumlamaları ve diğer yazıları için Tusbeyinli.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaret etmek için: tusbeyinli.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler