AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ağustos 2016)

WebMasto’da Ağustos ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ağustos ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• birhayalinpesinde.com

birhayalinpesinde.com

58 ülke ve 250’den fazla şehir gezen Deniz Pehlivan’ın bu kişisel seyahat blogunda, gezmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi sevenler için oldukça kapsamlı içerikler var diyebiliriz. Tecrübelerini bir yol gösterici niteliğinde hazırlayarak okuyucularıyla paylaşan Deniz Pehlivan, yazıları ile seyahate yeni başlayacak olanların kafasındaki soruları gideriyor. Ucuza seyahat etmenin yolları, faydalı seyahat ipuçları, merak edilen soruların cevapları ve daha nicesinin yer aldığı blogda, Deniz Pehlivan’ın gezdiği ülkeleri hiyerarşik yapıda bulmanız mümkün. Seyahat etmeyi seven herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: birhayalinpesinde.com


• gastronomi.com.tr

gastronomi.com.tr

Gıda sektörünü ve bu kategori altında hizmet veren mekanları detaylı olarak ele alan Gastronomi.com.tr, aynı segmente bulunan diğer sitelerin çoğundan daha farklı bir içerik yapısına sahip. Zira bu sitede endüstriyel mutfak, hijyen, otel ekipmanları gibi gıda sektörünün daha niş bir alanına hitap eden içeriklere yer veriliyor. Otellerden şeflere, yemek mekanlarından farklı yemek kültürlerine kadar gastronominin birçok alanında doyurucu içerikler bulabilirsiniz. Sık sık güncellenen bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: gastronomi.com.tr


• oguzveliyavas.com

oguzveliyavas.com

Sosyal medya danışmanı olan Oğuz Veli Yavaş, kişisel blogunda sosyal medya, pazarlama, blogging, teknoloji gibi dijital kategoriler altında ziyaretçilerine bilgilendirici içerikler sunuyor. Sosyal medya platformlarına ait ipuçları, etkili pazarlama teknikleri, teknoloji dünyasındaki yenilikler ve daha fazlasını bulabileceğiniz bu kişisel blogu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: oguzveliyavas.com


• rehber.com.tr

rehber.com.tr

“Bir rehberden daha fazlası” sloganı ile yayın hayatına başlayan Rehber.com.tr, ziyaretçilerine firma rehberi; firmalara ise ücretsiz olarak kendi web sitelerini açma imkanı sunuyor. Sitede seyahat, otomotiv, emlak, eğitim gibi birçok kategori altında bulunan firmalara ait adres, telefon gibi iletişim bilgilerine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Ayrıca firma sahipleri de herhangi kod bilgisine ihtiyaç duymadan basit bir şekilde kendi firmalarına ait internet sitelerini açabiliyor. Kısaca hem kullanıcılar hem de işletmeler için hizmet veren bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: rehber.com.tr


• utkan.com

utkan.com

Teleperformance Türkiye CEO’su Engin Utkan, kişisel blogu olan Utkan.com’da uzmanlık alanları olan çağrı merkezi, müşteri yönetimi, CRM gibi konularda deneyimlerini okuyucularıyla paylaşıyor. Sosyal medya ve teknoloji konularına da değinen Utkan, sektörde yaşanan güncel gelişmeleri ve yenilikleri kendi tecrübeleriyle harmanlayarak ziyaretçilerine aktarıyor. Sektöre ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: utkan.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler