AnasayfaSosyal MedyaTwitter'da Dünya Genelinde Erişim Sıkıntısı Yaşanıyor

Twitter’da Dünya Genelinde Erişim Sıkıntısı Yaşanıyor

Eğer bir süredir Twitter’a erişim sağlayamıyorsanız endişelenmeyin, problem sizde değil Twitter’da. Platforma erişim sağlamaya çalışan kullanıcılara hata mesajı gösteren Twitter, dünya genelinde çökmüş durumda.

Teknik bir hatadan kaynaklandığı belirtilen bu probleme neyin sebep olduğu henüz bilinmiyor. Kullanıcılar web üzerinden erişim sağlamak istediğinde aşağıdaki klasik hata sayfası ile karşılaşıyor.

Twitter teknik hata

Twitter’ın hata durumlarını görebilmek için açtığı Twitter Status sayfasında da ilgili hataya yer verilmiş durumda. Ancak konuyla ilgili olarak bu sayfada da ayrıntılı bir açıklama bulunmuyor.

Twitter Status

Twitter’ın yaşadığı bu problemler ile ilgili çeşitli söylentiler de artmaya devam ediyor. Kimi uzmanlar yaşanan bu erişim sıkıntısının ciddi bir problemden kaynaklandığını öne sürüyor; kimileri ise aksine erişim sıkıntısının uzun süreli olmasının problemin büyüklüğü ile ilişkili olmadığını dile getiriyor.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça bu yazıyı güncellemeye devam edeceğiz.

GÜNCELLEME (19.01.2016 / 13:26): Bazı platformlarda sıkıntılar devam etse de, genel olarak Twitter’a erişim tekrar sağlanmış durumda.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler