AnasayfaHaberlerTwitter'ın Android ve iOS Uygulamasına Arama Filtreleme Özelliği Geldi

Twitter’ın Android ve iOS Uygulamasına Arama Filtreleme Özelliği Geldi

Twitter’ın Android ve iOS uygulamalarına getirdiği yeni güncelleme ile artık arama yaparken; fotoğraf, video, haber ve kişi olarak arama yapılabilecek.

Twitter’a gelen yeni güncellemeden sonra kullanıcılar, Twitter’ın Android ve iOS uygulamalarındaki arama ikonuna tıklayıp arama yaptıktan sonra üst taraftaki ayarlar ikonuna tıklayarak filtreleme işlemi gerçekleştirebilecek. Filtreleme işlemi; fotoğraf, video, haber ve kişi olarak yapılabilecek. Ayrıca aranan terimler istenilen kişilere göre de özelleştirilebilecek.

twitter-arama-filtre
twitter-arama-filtre

Twitter‘a gelen yeni güncelleme ile ayrıca arama sonuçları ekranına Popüler Tweetler ve Tüm Tweetler seçenekleri de eklendi. Kullanıcılar artık arama yaptığı kelime ile alakalı popüler tweetler ve tüm tweetler arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilecek.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen son yenilik ise “Keşfet” bölümü ile alakalı. Tasarımı ile birlikte kullanılabilirliği de iyileştirilen yeni Keşfet bölümü ile artık kullanıcılar trendleri daha kolay takip edebilecek. Gündem ile alakalı etkinlikleri de görüntüleyebilecek olan kullanıcılar ayrıca TT’leri detaylı ve liste şeklinde görüntüleyebilecek.

Twitter: Android | iOS

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler