AnasayfaHaberlerPopüler Müzik Servisi Spotify, Türkiye'de Kullanıma Açıldı!

Popüler Müzik Servisi Spotify, Türkiye’de Kullanıma Açıldı!

Dünyanın en popüler müzik platformlarından biri olan Spotify, Türkiye’de kullanıma açıldı.

Çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme imkanı sunan Spotify‘a artık Türkiye’den de kayıt olunabiliyor. Önceden Türkiye’deki kullanıcılar proxy kullanarak üyelik oluşturuyorlardı, ancak platformun resmi olarak Türkiye’ye açılmasından sonra artık buna gerek kalmayacak.

Dijital müzik alanında kendisini “dünyanın en büyük müzik platformu” olarak tanımlayan Spotify, 32 ülkede toplamda 20 milyonun üzerinde şarkı sayısı ile her geçen gün popülaritesini artırmaya devam ediyor. Türkiye ile aynı zamanda  Tayvan, Arjantin ve Yunanistan’da da kullanıma açılan Spotify’ın Türkiye Direktörü olarak Ergül Çivi, İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak da Gökhan Şahin görev alacak.

Spotify Desktop
Spotify Desktop

Spotify Üyelik Seçenekleri

  • Ücretsiz Üyelik: Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. Masaüstü reklam gösterimleri yapılacaktır.
  • Sınırsız Üyelik: Aylık 4.99 TL karşılığında, 24 saat kesintisiz ve herhangi bir reklam gösterimi veya taahhüt olmadan, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.
  • Premium Üyelik: Aylık 9.99 TL karşılığında ise bütün özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu üyelik sistemi ile tüm cihazlarda Spotify’ı kullanabilirsiniz. Ayrıca şarkıları indirip, çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi girerek, 1 aylık deneme hesabı da açabilirsiniz. İptal isteğinde bulunmadığınız sürece ay sonunda ücretlendirme yapılmaya başlanacaktır.

Spotify Türkiye tanıtım videoları

Spotify’ın Türkiye tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sanatçılar tarafından yapılan Spotify tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler