AnasayfaTeknolojiRus İş Adamına Pokemon Avcısı Asistan Aranıyor!

Rus İş Adamına Pokemon Avcısı Asistan Aranıyor!

Son zamanların en çok konuşulan mobil oyunu Pokemon GO, gencinden yaşlısına birçok kişiyi bağımlısı haline getirmiş durumda. Öyle ki artık iş ilanlarında bile görmeye başladık diyebiliriz. Son örneği ise Moskova’daki bir iş adamının maaş karşılığında bir pokemon avcısı arayışı olarak karşımıza çıkıyor.

Rusya’nın başkenti Moskova’da faaliyet gösteren elektronik cihazlar servis şirketi Ruki İz Pleç, genel müdür için Pokemon GO oyununda pokemon yakalama konusunda yardım edecek bir asistan arıyor.

Pokemon Go

Ruki İz Pleç şirketi Moskova’da genel müdürlerine pokemon avlayacak birini bulmak için iş ilanı verdi ve ilanın ardından 500 kişi işe başvurdu. Sputnik‘e konuşan bir Ruki İz Pleç yetkilisi “Genel Müdürümüz çılgın bir pokemon avcısına dönüştü, ancak bu iş için ayıracak fazla vakti yok. Bunun için maaşlı olarak çalışacak birini arıyoruz” ifadelerini kullandı.

İşe alınacak kişinin ismi belirtilmeyen genel müdürün cep telefonuyla Moskova’da dolaşıp nadir pokemonları bulması gerekiyor. İşe alınacak kişinin oyunda deneyimli ve en az 20. bölüme gelmiş olması isteniyor.

İlginizi Çekebilir:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler