AnasayfaSosyal MedyaNetflix Dizi Setleri İçin Instagram Fotoğrafçısı Arıyor!

Netflix Dizi Setleri İçin Instagram Fotoğrafçısı Arıyor!

Dünyanın en popüler medya sağlayıcılarından biri olan Netflix, geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye dahil toplam 130 ülkede hizmet vermeye başlamıştı. Şimdi ise yaptığı bu global işi Instagram fotoğrafçılarıyla süslemek istiyor.

Yaptığı duyuruda Instagram fotoğrafçıları aradığını belirten Netflix, iki hafta boyunca popüler film ve dizi setlerini dolaşarak çeşitli fotoğraflar çekecek toplam 6 kişiyi işe alacak.

İşe alacağı Instagram fotoğrafçılarını 6 Mart 2016 tarihine kadar #grammasters3 etiketi kullananlar arasından belirleyeceğini söyleyen Netflix, haftalık 2000 dolar para ödeyeceğini söylüyor. Yani Netflix’te Instagram fotoğrafçısı olarak işe başlayan bu kişiler iki haftanın ardından toplam 4000 dolar para kazanmış olacak.

Netflix #grammasters3

Başvuru şartları neler?

Netflix’in bu iş için özel olarak açtığı sayfada belirtilen-uymanız gereken şartlar ise şöyle:

  1. Netflix Instagram hesabını (@Netflix) takip edin,
  2. En sevdiğiniz 3 fotoğrafınıza #grammasters3 hashtagi ekleyin (6 Mart 2016 tarihine kadar).

Netflix Instagram fotoğrafçılığı işi için bilinmesi gereken diğer önemli noktalar ise şöyle:

  • Dizi ve filmlerin hayranı olan ve fotoğrafçılık konusunda yetenekli kişiler tercih edilecek,
  • İşe kabul edilen kişiler iki hafta boyunca (Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine) seyahat edecek ve Netflix yapımları da dahil olmak üzere popüler dizi & film setlerini ziyaret edecek,
  • Tüm seyahat masraflarının Netflix tarafından karşılanacak olan bu kişilere haftada 2000 dolar ödeme yapılacak (Toplamda 4000 dolar).

2015’in En Çok Beğenilen 10 Instagram Fotoğrafı

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler