AnasayfaEditördenInMaps Kullanarak LinkedIn Ağınızı Görselleştirin

InMaps Kullanarak LinkedIn Ağınızı Görselleştirin

LinkedIn Labs tarafından geliştirilen InMaps’i kullanın, ağınızı görselleştirin.

LinkedIn kullanıcılarının en çok önem verdiği kavramlardan biri de bağlantılardır. LinkedIn Labs tarafından geliştirilen InMaps, kişilerin LinkedIn bağlantılarını inceleyerek ortaya bir bağlantı haritası çıkartıyor. Kullanıcıların LinkedIn ağını görselleştirmek ve ağ içi bağlantıları göstermek için tasarlanan InMaps henüz deneme aşamasında. Yani bu da deneme aşamasındaki uygulamaların hataları olabileceğini hatırlatıyor.

InMaps kullanarak bağlantılarınızın kimler ile daha fazla etkileşimde olduğunu, hangi sektörün daha fazla bağlantıya sahip olduğunu görebilir ve bunları renklendirerek özelleştirebilirsiniz.

inmap1

InMaps kullanmak için de bazı küçük şartlar var. Bunun için en az 50 bağlantınız ve %75 oranında tamamlanmış bir profiliniz olmalıdır. Bu şartları sağladığınız zaman LinkedIn ağınızı görselleştirebilir ve bu keyifli uygulamayı inceleyebilirsiniz. Kısaca, InMaps’i kullanarak ağınızın neye benzediğini görebilirsiniz.

InMaps’i kullanmak için: inmaps.linkedinlabs.com GÜNCELLEME >> LinkedIn InMaps Servisini Kapattı

InMaps tanıtımını ve uygulamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler