AnasayfaSosyal MedyaInstagram'daki Hata Yüzünden Kullanıcılar Başkalarının Bildirimlerini Görüyor

Instagram’daki Hata Yüzünden Kullanıcılar Başkalarının Bildirimlerini Görüyor

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Instagram’a çoklu hesap özelliği gelmişti. Birden fazla Instagram hesabı olan kullanıcılar bu yeni özelliğe çok sevinmiş olsa da, yeni özellik bazı hataları da beraberinde getirdi.

Instagram‘a gelen çoklu hesap özelliğinin hemen ardından kullanıcılar başkalarının bildirimlerini de görmeye başladılar. Örneğin kullanıcıların cihazında ortak hesaba sahip diğer kullanıcıların hesapları açık olmadığı halde, açıkmış gibi bildirimler gelmeye başladı.

Görsel: Android Central
Görsel: Android Central

Telefona gelen bildirimlere tıklandığında ise sadece Instagram açılmış oluyor. Yani o bildirime ait bir sayfa açılması gibi bir durum söz konusu değil. Ancak yine de sonuç olarak çoklu hesaba sahip kişilerin bildirimleri yanlış kişilere gönderilmiş oluyor.

Gizlilik açısından kullanıcıları endişelendiren bu durumun farkında olan Instagram ise, yakın zamanda bu hatayı düzelteceklerini söylüyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler