AnasayfaHaberlerİndir.com Mobil Uygulama Yarışması'nda Ödüller Sahiplerini Buldu

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

4 Şubat 2014 tarihinde başlayan İndir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda sona gelindi ve yarışmayı kazananlara ödülleri verildi.

4 Şubat 2014 tarihinde başlayan İndir.com Mobil Uygulama Yarışması‘nın sonuçları belli oldu. 17 Mayıs 2014 tarihinde ODTÜ’de düzenlenen Android Geliştirici Günleri’nde ödüller sahiplerine verildi.

Ankara’da düzenlenen ödül töreninde, finale kalan uygulamaların isimleri okundu. Sonuçlara göre en çok oylanan ilk üç uygulama ise şu şekilde:

  1. Akche Mali Hesap Yönetimi (Murat Gür)
  2. Pickr.us (Tuncay Namlı, Murat Kahveci, Çağlar Gündoğdu)
  3. Tuttu mu? (Hakan Özkelemci)
İndir.com Kurucu Ortağı Hasan Yaşar, yarışmanın birincisi Murat Gür'e plaketini verirken
İndir.com Kurucu Ortağı Hasan Yaşar, yarışmanın birincisi Murat Gür’e plaketini verirken

“Akche Mali Hesap Yönetimi” uygulamasıyla yarışmaya katılan ve birinci olan Murat Gür; 4.000 TL para ödülü + 1 hafta San Fransisco tatili (Silikon Vadisi, Otel ve gidiş dönüş uçak bileti) + Reklamstore’dan 3.000 TL’lik reklam + Camekan’dan 2.000 TL’lik Google Adwords reklamı + Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık SEO hizmeti + Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı + indir.com’dan 1 yıl uygulama tanıtımı ödüllerinin sahibi oldu. Buna ek olarak; Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 1320 akıllı telefonunun sahibi oldu.

“Pickr.us” uygulaması ile yarışmaya katılan ve ikinci olan Tuncay Namlı, Murat Kahveci ve Çağlar Gündoğdu; Antalya’da 1 hafta tatil + Reklamstore’dan 1.500 TL’lik reklam + Camekan’dan 1.000 TL’lik Google Adwords reklamı + Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık SEO hizmeti + Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı + indir.com’dan 6 ay uygulama tanıtımı ödüllerinin sahibi oldu.

“Tuttu mu?” uygulaması ile yarışmaya katılan ve üçüncü olan Hakan Özkelemci ise; Kapadokya tatili + Camekan’dan 500 TL’lik Google Adwords reklamı + Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık SEO hizmeti + Userspots’tan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı + indir.com’dan 3 aylık uygulama tanıtımı ödüllerinin sahibi oldu. Buna ek olarak; Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 820 akıllı telefonunun sahibi oldu.

Finale kalan ve ödülleri almaya hak kazanan bu üç uygulamanın yanı sıra “Kahve Falcım” isimli uygulama Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumie 625 akıllı telefon ödülü kazanırken; TEB Girişim Bankacılığı tarafından seçilen “Gelibolu Projesi: Alay 57” isimli uygulama da 1 yıllık Girişimcilik Ofisi özel ödülünü kazandı.

KAYNAKWebeyn

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler