AnasayfaHaberlerGmail Artık Yahoo ve Outlook Hesaplarını da Destekleyecek

Gmail Artık Yahoo ve Outlook Hesaplarını da Destekleyecek

Gmail’in Android uygulamasına gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar artık Gmail üzerinden Yahoo, Outlook ve diğer e-posta hesaplarını da destekleyecek.

Eğer Android kullanıcı iseniz ve birden fazla e-posta servisi kullanıyorsanız, artık uygulamalar arasında sürekli geçiş yapmanıza gerek kalmayacak. Gmail’in Android uygulamasına gelen yeni güncelleme sayesinde Yahoo Mail ve Outlook gibi e-posta hesaplarınızı tek çatı altında kullanabileceksiniz.

Google’ın önümüzdeki günlerde duyurması beklenen yeni Gmail 5.0 güncellemesi ile, uygulama yeni bir tasarıma kavuşurken; bazı yeni özellikler de beraberinde geliyor. Bunlardan en önemlisi ise birden fazla e-posta servisine ait hesabı olanların, artık bu hesaplarını Gmail üzerinden görüntüleyebilmesi ve yönetebilmesi. Desteklenen servisler arasında Yahoo Mail ve Outlook gibi popüler e-posta servisleri bulunuyor.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte Gmail uygulaması Google’ın Material Design tasarım konseptiyle bütünleşiyor. Yenilenen uygulama, yeni e-posta ekranı, yuvarlak hatlara sahip ikonlar/avatarlar ve yumuşak geçiş efektleri ile Material Design’ın sağladığı tüm sadeliği ve ferahlığı yansıtıyor.

Güncellemenin sadece Android için mi olacağı; iOS cihazlara da gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Ancak önümüzdeki günlerde Android için yayınlanacak olan güncellemenin ardından benzer özellikler ile Gmail’in iOS uygulaması için de bir güncelleme yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler