AnasayfaHaberlerGalatasaray, Foursquare Marka Rozetini Alan İlk Türk Spor Kulubü Oldu

Galatasaray, Foursquare Marka Rozetini Alan İlk Türk Spor Kulubü Oldu

İlklerin takımı Galatasaray, yeni bir ilke daha imza attı. Foursquare marka rozetini alan ilk Türk spor kulübü Galatasaray oldu.

Daha önce YouTube Türkiye İş Ortaklığı Programı’na katılan ilk Türk spor kulubü olan Galatasaray şimdi ise Foursquare marka rozetini alan ilk Türk spor kulubü olma ünvanına sahip oldu.

Sosyal medya dünyasında rakiplerini açık ara geride bırakan Galatasaray, son olarak Foursquare marka rozetini de alarak liderliğine bir seviye daha eklemiş oldu.

Buna da bir göz atın >> 3 Büyüklerin Sosyal Medya Karnesi

Galatasaray’ın resmi sitesinde yapılan haberde sosyal medya ajansı Promoqube aracılığı ile yapılan Foursquare görüşmeleri sonucu, bundan sonra Foursquare ile yapacakları projeler için anlaşma imzalandığı belirtildi.

Galatasaray’ın Foursquare ile anlaşması sonucunda, Galatasaray’ın Foursquare sayfasını beğenen ve belirlenen maçlarda check-in yapan taraftarlar, kendileri için özel tasarlanmış Galatasaray Rozeti kazanacak. Ayrıca Galatasaray, Foursquare uygulaması üzerinden taraftarlarına çeşitli avantajlar da sağlayacak.

Galatasaray Foursquare Rozeti:

galatasaray foursquare rozeti
galatasaray foursquare rozeti

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler