AnasayfaHaberlerFIFA, iOS ve Android İçin Resmi Uygulamasını Duyurdu

FIFA, iOS ve Android İçin Resmi Uygulamasını Duyurdu

Canlı skorlar, futbol haberleri ve daha birçok hizmetin yer aldığı FIFA’nın resmi uygulaması iOS ve Android uygulama mağazalarında yerini aldı.

FIFA’nın iOS ve Android platformları için çıkartılan resmi uygulaması ile kullanıcılar futbol dünyasında neler olup bittiğini kolaylıkla öğrenebilecek. Tasarım olarak çok güzel bir görünüme sahip olan uygulamada dil seçenekleri arasında şimdilik sadece İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Portekizce mevcut. Ancak ilerleyen günlerde Türkçe de dahil olmak üzere birçok dil seçeneği eklenecek.

fifa-uygulaması
fifa-uygulaması

Canlı skorlar, oynanmış maçlar ve detayları, futbol haberleri, istatistikler, takımların dünya sıralaması ve bunun gibi daha birçok bilginin yer aldığı uygulamada ayrıca FIFA Dünya Kupası için ayrılmış özel bir bölüm de mevcut. Son olarak FIFA uygulaması ile kullanıcılar; 6 Aralık 2013 Cuma günü Brezilya’nın Bahia kentinde gerçekleştirilecek olan 2014 Dünya Kupası grup kuraları çekimini de canlı olarak izleyebilecekler.

FIFA: iOS | Android

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler