AnasayfaHaberlerApple, iPhone 4S, 5S ve 5C İçin İpuçları Sayfası Hazırladı

Apple, iPhone 4S, 5S ve 5C İçin İpuçları Sayfası Hazırladı

Apple iPhone kullanıcıları için resmi websitesinde iPhone’un bilinmeyen özelliklerini keşfetmeleri adına ipuçları sayfaları hazırladı.

Gerek iOS 7 gerekse yeni iPhone modelleri 5S ve 5C ile gelen ve keşfedilmeyi bekleyen bir çok özellik var. Kişinin hepsini bir anda öğrenmesi tabi ki imkansız. Hatta bilinmediği için kullanılmayan bir sürü özellik mevcut. Apple ise bu durumları düşünerek kullanıcının faydalanması adına kendi resmi websitesinde iPhone’lar için ipuçları ve gizli kalmış özelliklerinin anlatıldığı sayfalar hazırladı.

Şimdilik sadece iPhone 4S, 5S ve 5C modelleri için hazırlanan sayfalarda, bir çok özellik detaylı bir şekilde anlatılmış. Örneğin cihaz içi arama özelliğine sahip olan Spotlight aramasını kullanabilmek için “Ana ekran üzerinde herhangi bir yerde parmağınızı aşağı kaydırın” gibi ipuçları yer almakta. AirPlay’den FaceTime’a, kameradan haritalara kadar yapılabilecek bütün ayarlamalar bu ipuçları sayfalarında bulunuyor.

iPhone 5S Swipe
iPhone 5S Swipe

Özellikle iOS 7 ile beraber kafası karışan kullanıcılar için oldukça faydalı olacak olan ipuçları sayfalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone 4S
iPhone 5S
iPhone 5C

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler