AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2014)

WebMasto’da Temmuz ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Temmuz ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• afilifilintalar.com

afilifilintalar.com
afilifilintalar.com

İsimlerini tek tek sayarak birbirinden ayıramayacağımız değerli yazar, senarist ve yönetmenden oluşan blog tarzındaki bu siteyi edebiyat kategorisinde sınıflandırabiliriz. Okurlarına deneme, şiir, video, özlü söz vb. türlerde özgürce ulaşan bu toplama blogda keyifli okumalar dileriz.

Ziyaret etmek için: afilifilintalar.com

[su_divider top=”no”]

• buraksenyurt.com

buraksenyurt.com
buraksenyurt.com

Aslen Matematik Mühendisi olan Burak Selim Şenyurt, bu kişisel blogunda daha çok kendi uzmanlık alanı olan yazılım konusunda ziyaretçilerine çeşitli birçok içerik sunuyor. Özellikle Microsoft .Net teknolojisi ile ilgili birçok problemin çözümünde ziyaretçilerine yardımcı olan ve onlara ilham veren Burak Şenyurt’un bu kişisel bloguna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: buraksenyurt.com

[su_divider top=”no”]

• galatasarayformalari.com

galatasarayformalari.com
galatasarayformalari.com

İsmi söylendiğinde kulağa ilk olarak bir satış sitesi gibi gelse de aslında öyle değil. Galatasarayformalari.com, futboldan ziyade aslında tamamen formalara odaklanmış niş bir site. Sitede; Galatasaray futbol takımının yeni sezon ve eski sezon formaları ile ilgili görseller, eleştiriler, düşünceler ve formalar ile ilgili daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Kendi alanında neredeyse rakipsiz sayılabilecek olan bu blogu tüm forma/futbol/Galatasaray severlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: galatasarayformalari.com

[su_divider top=”no”]

• hintcevizi.wordpress.com

hintcevizi.wordpress.com
hintcevizi.wordpress.com

Bir kitap blogu olan Hintcevizi.wordpress.com’da özellikle çocuk ve gençlere yönelik birçok kitap incelemesi bulabilirsiniz. Belirli yaş aralıklarına hitap eden, okul öncesi ve okul çağı kitapları, seriler, yayınlar ve daha birçok kategoride ele alınan kitaplar bu blogdaki ayrıntılı yorumlamalar ile daha da derinleşiyor. Kitapseverlere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: hintcevizi.wordpress.com

[su_divider top=”no”]

• sosyalmedyacci.com

sosyalmedyacci.com
sosyalmedyacci.com

Özenç Kılıçoğlu’nun dijital pazarlama blogu olan Sosyalmedyacci.com’da, sektördeki birçok kişiye yol gösteren ve ilham veren dolu dolu ve oldukça faydalı birçok içerik yer alıyor. Dijital pazarlama ipuçlarından sosyal medya inceliklerine, e-mail pazarlamasından müşteri psikolojisine kadar birçok konuda etkili yazılara sahip olan Özenç Kılıçoğlu, bloguna e-posta abonesi olan kişilere de ücretsiz olarak bir e-kitap ve e-posta yoluyla belirli aralıklarla gönderdiği kişisel tecrübelerini paylaşıyor. Gerçek anlamda kaliteli içeriğe sahip olan nadir bloglardan biri olan Sosyalmedyacci.com’u sektöre ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: sosyalmedyacci.com

[su_divider top=”no”]

• tersninja.com

tersninja.com
tersninja.com

Ters ninja kanunu, senaryolarda kullanılan bir klişedir. Bu klişeyle yola çıkan, aynı zamanda sitedeki yazıların çoğunun sahibi olan Landlord ismiyle karşımıza çıkan yazar “En büyük desteğini derin dünya görüşüyle, ince elenmiş sık dokunmuş hayat felsefesiyle, doğruya ve iyiye ulaşmayı düstur edinen öğretileriyle efsaneleşen ve Tersninja.com’un ruhani liderliğini de üstlenen bilge ninja, Terso Ninja’dan almaktadır” diyor. Kısacası Tersninja.com için sözü evirip çevirip sinemaya getiren bir site diyebiliriz. Okur olarak takip edebileceğiz bu siteye yazar olarak katılmak da mümkün.

Ziyaret etmek için: tersninja.com

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler