AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2015)

WebMasto’da Mayıs ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Mayıs ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Mayıs 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• altiustusport.blogspot.com.tr

altiustusport.blogspot.com.tr

Çeşitli platformlarda spor yazarlığı yapan Arif Şahin, kişisel blogu olan Altiustusport.blogspot.com.tr’de de spor karşılaşmaları ve yeni gelişmeleri okuyucularıyla paylaşıyor. Daha çok tenis ve basketbol ağırlıklı içeriklerin yer aldığı blogda, spor müsabakaları ile ilgili güncel gelişmeleri ve yazarın kendi yorumlamalarını bulabilirsiniz. Özellikle tenise ilgisi olanlara tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: altiustusport.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• birgungelecek.com

birgungelecek.com

Karşımıza çıkan ilginç bloglardan biri olan Birgungelecek.com, adından da anlaşılacağı üzerine gelecek ile ilgili içeriklerin yayınlandığı bir blog. Gelecekte yaşanması muhtemel olayların ele alındığı blogda 2030, 2040, 2050 gibi kategoriler yer alıyor ve bu yıllar içinde hangi olayların gerçekleşebileceğine dair öngörülere yer veriliyor. Bu öngörüler ise sadece boş bir tahminden ibaret değil; geçmişe yönelik elde edilen verilere dayandırılarak ortaya çıkartılıyor. Hoş vakit geçireceğinizi düşündüğümüz bu taze bloga bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: birgungelecek.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• sinaafra.com

sinaafra.com

Markafoni kurucu ortaklarından olan Sina Afra’nın kişisel blogu, özellikle girişimcilere yol gösterici ve faydalı birçok içerik ile dolu diyebiliriz. Özellikle dijital sektörde ilerlemek ve başarısını sürdürmek isteyenlere kendi deneyimlerini ve fikirlerini anlatan Afra, bu konuda birçok kişiye yol gösteriyor. Eğer siz de bir girişimciyseniz ve tecrübe sahibi bir kişiden bu konuda öneriler almak istiyorsanız Sina Afra’nın kişisel blogunu takip edebilirsiniz.

Ziyaret etmek için: sinaafra.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• ozdtasarim.com

ozdtasarim.com

Freelance web tasarım blogu olan Ozdtasarim.com’da, web tasarımın inceliklerinden, ücretsiz kaynaklara kadar birçok konuda işinize yarayacak makaleler bulabilirsiniz. Blog sahibi Özgür Tekbıçak’ın kaleme aldığı makaleler, sahip olduğu tecrübeyle harmanlanarak okuyucuya sunuluyor. Özellikle web tasarım alanına ilgi duyan kişilere tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: ozdtasarim.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• oyveotesi.org

oyveotesi.org

Belki de birçoğunuzun bildiği veya bir yerlerden duymuş olabileceğiniz Oyveotesi.org sitesi, tamamen gönüllü ve siyasi partilerden bağımsız genç kişiler tarafından oluşturulan, daha sonra bir dernek altında çalışmalarını yürütmeye devam eden bir platform. Amaçları ise seçimlerin daha şeffaf geçmesi adına sandıklarda gönüllü olarak gözlemcilik yapmak isteyen kişilere bu konuda yardımcı olmak. Sitenin yaygınlaşması sayesinde Türkiye’nin 45 ilinde gönüllü sandık gözlemcisi sayısı şu anda 50,000’e yaklaşmış durumda. Eğer siz de seçimlerin daha şeffaf ve daha demokratik olması için sandık başında gönüllü gözlemci olmak isterseniz Oyveotesi.org adresine bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: oyveotesi.org

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler