AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2015)

WebMasto’da Eylül ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Eylül ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• guncelanne.com

guncelanne.com

Çocuk doktoru olan bir annenin kişisel blogu olan Guncelanne.com, başta anneler olmak üzere birçok kişinin keyifle okuyabileceği içerikleri barındırıyor. Blogda anne ve çocuklar ile ilgili sağlık, beslenme, eğitim, kitap, alışveriş gibi konular, blog sahibinin kişisel deneyimleri ile harmanlanarak okuyuculara sunuluyor. “Bir çocuk doktorunun annelik serüveni…” sloganı ile yayın hayatına devam eden ve sık sık güncellenen bu blogun özellikle annelerin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için: guncelanne.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• irmakdonmez.com

irmakdonmez.com

Irmak Dönmez’in kişisel sanat blogu olan Irmakdonmez.com’da kendisine ait eserler yer alıyor. Başarılı genç sanatçının “insan” temalı resimlerinin yanı sıra, yağlı boya çalışmaları ve “Self-defense” adı altında kendisini de dahil ettiği eserlerini inceleyebilirsiniz. Ortaya koyduğu eserleri “aklımın içinin fotoğrafı” olarak niteleyen Irmak Dönmez’in bu blogunu tüm sanatseverlere tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: irmakdonmez.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• kenandabirkuyu.org

kenandabirkuyu.org

Birçok konuda zengin içeriklere ev sahipliği yapan bu blogun en dikkat çeken özelliklerinden biri, içeriklerin derinlemesine ele alınışı olarak karşımıza çıkıyor. Gündem ile ilgili birçok konuyu yüzeysel değil, ayrıntılarıyla anlatan bu blogda; tarih, politika, din, felsefe, bilim ve daha nice konularda içerikleri bulmak mümkün. Araştırmaya ve bilgiye dayalı ve keyifle okunacak yazıların yer aldığı bu bloga bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: kenandabirkuyu.org

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• kozmikanafor.com

kozmikanafor.com

Bir astronomi ve bilim portalı olan Kozmikanafor.com, bilim dünyasına merak duyan kişiler için oldukça doyurucu haberler, makaleler, fotoğraflar içeriyor. Evrenin Keşfi’nden Güneş Sistemi’ne, Astrobiyoloji’den Popüler Bilim’e kadar birçok kategoriye sahip olan blogda, çeşitli konulara sahip yazı dizileri de ön plana çıkıyor. Astronomi başta olmak üzere bilime ilgi duyan herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: kozmikanafor.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• yakinkampus.com

yakinkampus.com

Yazılım ve tasarım konularında kendini geliştirmek isteyenler için faydalı içeriklere sahip olan Yakinkampus.com’da, ücretli ve ücretsiz birçok eğitim videosu yer alıyor. C Sharp, Javascript, AutoCAD, Solidworks gibi yazılım türleri üzerine online ders hizmeti veren sitede, merak ettiklerinizi iletebileceğiniz soru-cevap alanı da bulunuyor. İlgisi olanların bir göz atmasını tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: yakinkampus.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler