AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2014)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2014)

WebMasto’da Eylül ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Eylül ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri@webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Eylül 2014)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bisaniye.net

bisaniye.net
bisaniye.net

İlk olarak 2009 yılında Fransa’da JaimeAttendre.com ile hizmete başlayan bu platform; şu anda aralarında Türkiye’nin (Türkiye sorumlusu: Mustafa Taylan Özbay) de bulunduğu 6 farklı ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’de Bisaniye.net olarak hizmet veren bu platformun amacı ise kişilere herhangi bir hizmet konusunda zaman kazandırmak. Örneğin müşteri hizmetleri ile konuşmak istediğinizde önce bu platformdaki çizelgelere bakarak, ilgili markanın müşteri hizmetleri departmanının yoğun olduğu saatleri görmeniz mümkün. Bu durum sadece müşteri hizmetleri için değil;  aynı zamanda restaurantlar, müzeler, devlet daireleri vs için de geçerli. Sitenin güncelliğini ise kullanıcılar belirliyor. Kullanıcılar yaşadığı zamansal tecrübeleri burada belirterek hem platforma hem de diğer kullanıcılara fayda sağlamış oluyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: bisaniye.net

[su_divider top=”no”]

• dagdelisi.wordpress.com

dagdelisi.wordpress.com
dagdelisi.wordpress.com

Adından da anlaşılacağı üzere özellikle dağcılık ile ilgili içeriklerin bulunduğu bu blogda, blog sahibi Ali Değer Özbakır’ın dağ ve dağcılık üzerine yaşadığı tecrübeler yer alıyor. Doğaya ve dağcılığa düşkün olan Özbakır’ın bu blogunda ayrıca kendi alanı olan jeoloji ve coğrafya dallarına özel yazılar bulmak da mümkün. Samimi bir dil ile anlatılan hikayeler ve bilgilendirici yazılara sahip olan bu dağcılık bloguna bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: dagdelisi.wordpress.com

[su_divider top=”no”]

• nolm.us

nolm.us
nolm.us

Günlük hayatınızda sıkıldığınız anlarda sizi bilgilendirecek, keyiflendirecek hatta kimi zaman kahkaha attıracak bir site olan Nolm.us, mizah ağırlıklı kaliteli ve güncel içerikleri ile ön plana çıkıyor. Gün geçtikçe monotonlaşan web içeriklerine farklı bir soluk getiren bu site, her kesimden insanın seveceği türden kategorilere ve yazılara sahip. Takip etmekten keyif alacağınız bu siteye bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: nolm.us

[su_divider top=”no”]

• tasarimcininevi.com

tasarimcininevi.com
tasarimcininevi.com

Blogunu bir blog olarak değil bir ev olarak gören Sezen Altun Kale (nam-ı diğer “Deli Tasarımcı”), Tasarimcininevi.com adresinde içinde tasarım kelimesi geçen hemen hemen her konuda birçok içeriğe yer veriyor. Ev dekorasyonu, yaratıcı tasarımlar, kendin yap (DIY) projeleri, moda tasarımı, dekorasyon stilleri ve daha birçok konuda tecrübelerini paylaşan Sezen Altun Kale, ayrıca tasarım ve dekorasyon ile ilgili güncel gelişmeleri de ziyaretçilerine aktarıyor. Tavsiye ettiğimiz siteler arasında olan Tasarimcininevi.com’u ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: tasarimcininevi.com

[su_divider top=”no”]

• uzaktanorta.blogspot.com.tr

uzaktanorta.blogspot.com.tr
uzaktanorta.blogspot.com.tr

Futbolseverlerin oldukça seveceğini düşündüğümüz Uzaktanorta.blogspot.com.tr adresinde Emre Selçuk futbol üzerine kişisel bilgilerini ziyaretçileriyle paylaşıyor. Oldukça doyurucu içeriklere sahip olan bu blogda, dünyadaki futbol ile ilgili gelişmelerin yanı sıra “Futbolda Spor Psikolojisi” kategorisi altında paylaşılan birbirinden faydalı içerikler mevcut. Eğer futbolun hala bir spor olarak düşünülmesi gerektiğini savunan nadir insanlardansanız bu blogu oldukça seveceksiniz.

Ziyaret etmek için: uzaktanorta.blogspot.com.tr

[su_divider top=”no”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler