AnasayfaHaberlerSamsung'tan Apple'ı Kızdıracak İki Yeni Reklam Filmi

Samsung’tan Apple’ı Kızdıracak İki Yeni Reklam Filmi

Galaxy S6 ile iPhone 6’nın kıyaslandığı kısa reklam videolarında, Galaxy S6 Edge’in avantajlarını vurgulayan Samsung, Apple’a da gönderme yaptı.

Samsung’un yeni modelleri için hazırladığı reklam filmlerinde, Apple’a birçok kez gönderme yaptığına hepimiz şahit oluyoruz. Şimdi ise bu reklamların arasına iki yeni reklam videosu daha girmiş durumda.

30’ar saniyelik hazırlanan reklam videolarında Galaxy S6 Edge’in bazı avantajlarını anlatan Samsung, yeni cihazını iPhone 6 ile kıyaslayarak Apple’a da gönderme yaptı.

İlk videoda Galaxy S6 Edge’in kavisli ekranını öne çıkaran Samsung, bu avantajının sağladığı faydaları anlatıyor. Bildiğiniz üzere çift taraflı kavisli ekrana sahip olan Galaxy S6 Edge, rehberinizdeki en favori 5 kişiden gelen bildirimleri, cihaz ters dursa bile kavisli ekran sayesinde görmenizi sağlıyor. Bu özelliğini anlatırken de Galaxy S6 Edge’in yanında duran iPhone 6 da nasibini alıyor.

İkinci videoda ise Galaxy S6 Edge’in kablosuz şarj özelliği ve geniş ekran avantajı ele alınıyor. iPhone 6’nın bu özelliklere sahip olmaması vurgulanarak bu reklamda da Apple’a gönderme yapılıyor.

Ayrıca bkz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler