AnasayfaHaberlerSamsung Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear 2 Neo Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear 2 Neo Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung’un yeni jenerasyon akıllı saatleri Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear 2 Neo modellerinin görüntüleri Evleaks tarafından sızdırıldı.

Samsung‘un Pazartesi günü (24 Şubat 2014) düzenleyeceği Samsung Unpacked 2014 etkinliğinde tanıtılması beklenen iki yeni akıllı saatinin görüntüleri Evleaks tarafından Twitter’da paylaşıldı. Sızdırılan görüntüler, Samsung’un önümüzdeki etkinlikte iki yeni akıllı saat tanıtacağı söylentilerini doğruluyor.

Henüz piyasaya çıkmamış olan teknolojik ürünlerin daha önceden görüntülerini sızdırmasıyla ünlenen @evleaks, bu sefer de henüz tanıtılmayan iki Samsung akıllı saatinin görüntülerini sızdırdı.

Görüntüler her ne kadar net olmasa da Galaxy Gear 2‘nin ana gövdesinin metal kaplı olduğu ve Galaxy Gear 2 Neo‘nun ise plastik yapıya sahip olduğu anlaşılıyor. Her ikisinde de ön kamera ve “Home” butonu bulunuyor. Söylenenlere göre Neo modelini diğerinden ayıracak olan en büyük özelliği fiyatı olacak. Galaxy Gear 2 Neo’nun standart metal yapıya sahip olan modele göre biraz daha ucuz olması bekleniyor.

GÜNCELLEME: Evleaks tarafından Galaxy Gear 2’ye ait bir görsel daha sızdırıldı.

KAYNAKThe Verge

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler