AnasayfaHaberlerApple Türkiye İnternet Mağazası Açıldı!

Apple Türkiye İnternet Mağazası Açıldı!

Herkesin merakla beklediği Apple Türkiye internet mağazası resmi olarak kullanıma sunuldu.

Apple’ın Türkiye’deki Zorlu Center’da yer alacak olan asıl mağaza açılışı Ocak 2014 tarihine ertelenmişti. Ancak bundan önce Apple Türkiye internet mağazası kullanıma sunulmuş oldu. Açılışın ardından Apple bir medya bildirisi de yayınladı.

1 Kasım’da Türkiye’de satışa sunulacak olan iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri için operatörler fiyatlarını açıklamıştı. Ancak Apple sürpriz bir şekilde Türkiye internet mağazasını açarak operatörlere rakip olmuş oldu. Hatta sitedeki iPhone 5S ve iPhone 5C fiyatlarına bakacak olursanız, Apple’ın Avea‘ya göre daha pahalı, ancak Turkcell‘e göre daha ucuza satış yaptığını görebilirsiniz.

Apple’ın Türkiye internet mağazasına girdiğinizde sitenin Türkiye’ye yönelik tasarımlar ile süslendiğini görebilirsiniz. Sitenin en üst tarafında yer alan kırmızı arkaplanlı görsel tasarımda bir çay bardağı tabağının tasarımını görebilirsiniz. Hatta daha dikkatli bakarsanız, çay bardağı tabağının üzerindeki motiflerin Apple cihazlarının resimleri ile yapıldığını da görebilirsiniz. Sitede ayrıca yerel desenler kullanılarak tasarımı yapılmış Apple aksesuarlarını görmek de mümkün.

Apple Türkiye internet mağazası açılışından hemen sonra yapılan medya bildirisini aşağıdan okuyabilirsiniz.

[quote_box_center]

Merhaba,

Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler. 

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.

Türkiye’deki Apple Online Store’u store.apple.com/tr adresinde hemen ziyaret edin.

[/quote_box_center]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler