AnasayfaTeknolojiWindows Elçisi Olmak İster Misiniz?

Windows Elçisi Olmak İster Misiniz?

Microsoft herkesin katılımına açık Windows Elçileri programını duyurdu. Katılım için #SadeceBilgisayarla etiketi ile video hazırlamak yeterli.

Microsoft Türkiye tarafından hazırlanan ve katılımcılara yeni ürünlere herkesten önce ulaşma, etkinlik ve eğitimlere katılma ürün lansmanlarına davetiye gibi birçok avantaj sunan Windows Elçileri programı duyuruldu.

Kullanıcılarına “Uzun yıllardır süren dostluğumuzu bir adım öteye taşımak ve sizlerle tanışmak için Windows Elçileri programımızı başlatıyoruz.” diyerek çağrıda bulunan Microsoft, program ile ilgili merak edilenleri de açıkladı.

Windows Elçileri programına katılmak için; neden Windows elçisi olmak istediğinizi ve Windows’a olan sevginizi kısaca anlatan bir video hazırlamanız gerekiyor. Ardından ilgili videoyu ister sosyal ağlarda #SadeceBilgisayarla etiketi ile paylaşabilir; isterseniz de e-posta yoluyla sadecebilgisayarla@outlook.com adresine gönderebilirsiniz. Son katılım tarihi ise 30 Kasım 2016.

Windows elçisi olanları neler bekliyor?

Microsoft, katılımcılar arasından en çok beğenilenler listesinde ilk 100’e girenlere Windows Elçisi olma imkanı sunacak. Windows Elçisi seçilen 100 kişi ise aşağıdaki imkanlara sahip olacak:

  • Yeni çıkan modelleri ilk kez deneme şansı,
  • Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım,
  • Ürün lansmanlarına davetiye ve diğer avantajlar.

Başvuruları 30 Kasım 2016’da sona erecek olan Windows Elçileri programı ile ilgili daha fazla bilgi almak için buradaki sayfaya göz atabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler