AnasayfaSosyal MedyaWhatsapp Android Kullanıcıları İçin Yeni Emojiler Geliyor

Whatsapp Android Kullanıcıları İçin Yeni Emojiler Geliyor

Popüler mesajlaşma devi WhatsApp, yeni emoji paneli ve içinde bulunan onlarca yeni emoji ile Android kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

WhatsApp’ın son Android sürümü (2.12.441) ile birlikte gelecek olan yeni emojiler arasında ilk olarak iOS ve web sürümünde aktif edilen emojiler bulunuyor. Ayrıca emoji kategorilerini gösteren panel de yenilenmiş durumda.

WhatsApp Andorid yeni emojiler

Yeni emojiler arasında daha önce Android’in güncellenen emoji arşiviyle birlikte gelen gözlüklü surat, ters surat, düşünceli surat, robot surat, hindi, taco gibi onlarca emoji yer alıyor.

Ayrıca bayraklar için ayrı bir emoji menüsü de açılmış durumda. Bunun yanı sıra kalp ifadeleri artık yüz ifadeleri panelinin altında değil; sembollerin bulunduğu panelin altında yer alıyor.

Emojiler İçin Tasarlanan Fiziksel Klavye

Daha önce yeni sürümü APK olarak indirmiş olan kullanıcılar bu emojilere sahip olsa da, WhatsApp tarafından resmi bir güncelleme ile ilk kez tüm kullanıcılara açılmış olacak. Yeni emojiler WhatsApp Android uygulamasının 2.12.441 sürümü ile birlikte gelecek.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler