AnasayfaHaberlerGoogle, 2014 Yerel Seçimlerine Özel Sayfa Hazırladı

Google, 2014 Yerel Seçimlerine Özel Sayfa Hazırladı

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan 2014 Yerel Seçimler için Google özel bir sayfa hazırladı.

Google, yaklaşan 2014 Yerel Seçimleri için güzel bir hizmet başlattı. Yerel seçimler için özel olarak hazırladığı sayfada adaylar, haberler, trendler ve daha birçok içerik bulmak mümkün.

30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek olan 2014 Yerel Seçimleri için Google tarafından hazırlanan yerelsecimler.withgoogle.com sayfasında; adaylarla iletişim, seçim trendleri, seçim haberleri gibi özellikler olduğu gibi, bunları il bazında kategorize de edebiliyorsunuz.

Google 2014 Yerel Seçimler Sayfası
Google 2014 Yerel Seçimler Sayfası

Sohbetler bölümünde adaylara ait sosyal medya hesaplarına ulaşabilir yada ilgili sayfada verilen takvime göre adaylar ile yapılacak olan canlı yayınları izleyebilirsiniz. Ayrıca takvime göre istediğiniz gün istediğiniz aday için hatırlatmalar koyarak kendi takviminizi oluşturabiliyorsunuz.

Haberler bölümünde yerel seçimler ile ilgili haberler yer alıyor. Bu sayfadaki haberleri isterseniz Türkiye geneli olarak ya da il il kategorize ederek filtreleyebilirsiniz.

Trendler bölümünde ise üç Büyükşehir Belediye Başkan Adayları ile ilgili trendleri takip edebilirsiniz. Belirli bir zaman içerisinde gösterilen trendlerin zamana göre değişimini de görmek mümkün.

Adaylar ve Seçim Sonuçları bölümünde ise şimdilik sadece 30 Mart 2014 tarihine doğru başlatılan bir geri sayım var. Ancak seçimler başladığı zaman bu bölümden canlı olarak seçim takibi yapabilirsiniz.

Son olarak Google, adayların faydalanması adına Seçim Kampanyası Yönetiminde Dijital Yöntem isimli bir kitapçık da hazırladı.

İlgili tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler