AnasayfaHaberlerGmail'in Yeni "Gelen Kutusu" İle Tanışın

Gmail’in Yeni “Gelen Kutusu” İle Tanışın

Google’ın Gmail ile ilgili daha önceden haberini verdiği yeni “Gelen Kutusu” güncellemesi resmiyet kazandı.

Kullanıma sunulan yeni “Gelen Kutusu” ile daha kullanışlı ve daha kategorize edilebilir bir Gmail ile karşılaşıyoruz. Gmail‘in kullanıcılarına yolladığı bilgilendirme mailinde bahsettiği yeni “Gelen Kutusu”nun özellikleri kısaca şunlar:

Yeni “Gelen Kutusu” ile tanışın

Gelen kutusu sekmeleri, basit bir düzen yardımıyla denetimin yeniden sizde olmasını sağlar. Böylece yeni postaları bir bakışta görebilir, hangi e-postaları ne zaman okumak istediğinize karar verebilirsiniz.

Kategoriler halinde düzenlenir

İsteğe bağlı beş sekme arasından seçim yapabilirsiniz: Birincil, Sosyal, Tanıtımlar, Güncellemeler ve Forumlar. Bu kategoriler aynı türdeki iletilerin hepsini tek seferde okumanızı kolaylaştırır.

Özelleştirmesi kolaydır

İstediğiniz sekmeleri seçin. İsterseniz beş sekmeyi de seçebilir veya hiçbirini seçmeyebilirsiniz. İstediğiniz bir iletiyi farklı bir sekmede görürseniz tek yapmanız gereken söz konusu iletiyi, tercih ettiğiniz sekmeye sürüklemek ve bırakmaktır. Diğer ipuçları

Yeni “Gelen Kutusu”nu mobil cihazınızda kullanın

Yeni gelen kutusu, iPhone ve iPad‘in yanı sıra Android 4.0 ve sonraki sürümlerinin bulunduğu cihazlarda Gmail’in resmi mobil uygulamasında kullanılabilir. Artık, mobil gelen kutunuzda ve bildirimlerde birincil e-postalar da gösterilir. Diğer kategorilerdeki e-postalara erişmek ve bunları takip etmek çok kolaydır.

Yeni “Gelen Kutusu” tanıtım videosu:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler