AnasayfaTeknolojiGDG DevFest Istanbul 2015 İçin Geri Sayım Sürüyor

GDG DevFest Istanbul 2015 İçin Geri Sayım Sürüyor

29 Kasım’da Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan DevFest 2015, birbirinden değerli geliştiricileri bir araya getirecek.

Heyecanla beklenen DevFest 2015 için geri sayım başladı. Birbirinden değerli konuşmacılar ile geliştiricilerin bir araya geleceği DevFest Istanbul 2015 etkinliği, 29 Kasım 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü‘nde kapılarını açacak.

Android, Web ve Cloud başlıkları altında mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri gibi konuların ele alınacağı etkinlikte alanında uzman birçok geliştirici konuşmacı olarak yer alacak.

Kimler konuşacak?

GDG DevFest 2015 Istanbul

GDG İstanbul tarafından düzenlenecek olan etkinlikte deneyimlerini paylaşacak olan konuşmacılar arasında; Jonathan LeBlanc (PayPal), Marie Schweiz (Freelance), Jana Moudrá (Juicymo), Şahin Yalabık (Gram Games), Hasan Hoşgel (Kitchen Stories), Pietro Alberto Rossi (Yaapo Mobile), Orhan Obut (Blacklane), Enrique López Mañas (Freelance), Çağatay Çivici (PrimeTek), Achim Fischer (Codingfish), Hüseyin Babal (GittiGidiyor), Barış Güler (Markafoni), Büşra Deniz (Netaş), Said Tahsin Dane (Google Developers Expert), Elif Boncuk (Garanti Teknoloji), Mark Stephens (IDRsolutions), Martin Liersch bulunuyor.

Neler olacak?

2014 yılında düzenlenen DevFest İstanbul etkinliğinden bir kare. (GDG Istanbul)
2014 yılında düzenlenen DevFest İstanbul etkinliğinden bir kare. (GDG Istanbul)

60’dan fazla oturumun gerçekleştirileceği DevFest Istanbul 2015 etkinliği boyunca, alanında birbirinden uzman konuşmacı; mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri gibi konularda deneyimlerini paylaşacak.

Kod yazmak isteyen katılımcılar da code-lab’da en yeni teknolojiler ile uzman isimler eşliğinde ilk adımlarını atma şansına sahip olacak. Etkinlikte katılımcılar ayrıca teknoloji şirketleri ve start-up’ların geliştirdiği ürünler ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

Geçtiğimiz sene 2700’den fazla katılımcının yer aldığı etkinliğin 2015 versiyonunda da büyük ilgi bir görmesi bekleniyor.

Yerinizi ayırın!

Etkinliğe katılmak ve sunulacak olan fırsatlardan faydalanmak için buradaki adresten bekleme listesine dahil olabilirsiniz. Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi almak içinse devfesttr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler