AnasayfaHaberlerDoping İnternet'ten Spotify Üyeliği Hediyeli Facebook Kampanyası

Doping İnternet’ten Spotify Üyeliği Hediyeli Facebook Kampanyası

Doping İnternet’in başlattığı Facebook kampanyasına katılın, müzik bilginizi ortaya koyun ve 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanın.

Doping İnternet’in Facebook sayfasında yayına aldığı yarışma, müzik bilgisini ortaya koyarak soruları doğru yanıtlayıp Doping üyesi olanlara 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazandırıyor.

Kullanıcılarına daha iyi bir internet deneyimi sunan Doping İnternet, tarifelerinde yaptığı kampanyaların yanı sıra sosyal medya kampanyalarıyla da beğeni topluyor. Geçtiğimiz aylarda takipçilerine onlarca tablet hediye eden Doping İnternet, şimdi de 3 aylık Spotify Premium üyeliği için kullanıcıların müzik bilgisini test ediyor.

Doping İnternet Facebook sayfası her ay farklı konseptler, farklı kampanyalar ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Teknoloji konsepti ile geçen Mart ayında, Doping İnternet Facebook takipçileri onlarca Samsung tabletten birinin sahibi oldu. Bu ay da müzik konsepti çerçevesinde kampanya ve iletişimini kurgulayan Doping, Facebook sayfasında başlayan yarışmada, müzik bilgisini kanıtlayan takipçilerine popüler müzik uygulaması Spotify’da kullanabilecekleri 3 aylık Premium üyelik hediye ediyor.

Doping İnternet - 3 aylık spotify premium üyeliği
Doping İnternet – 3 aylık spotify premium üyeliği

Spotify Premium üyelik kazandıran yarışmada katılımcılar 10 adet müzik sorusu ile karşılaşıyorlar. Kullanıcıların kazanması için bu 10 sorudan  sadece 2’sini doğru cevaplaması ve Doping İnternet müşterisi olmak için başvurması yeterli. Yarışma sonunda Doping İnternet’in Facebook takipçileri hem Doping İnternet’in avantajlı paketlerine üye oluyorlar hem de 3 aylık Spotify Premium üyeliği kazanıyorlar.

Yarışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

[quote_box_center]Millenicom Türkiye hakkında

Doping İnternet’in sahibi olan Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)’in Almanya’da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur. Alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom: Türkiye’nin ilk arama bazında operatör seçimi hizmeti 1045 ile 2 milyondan fazla tekil kullanıcıya ulaşmıştır.[/quote_box_center]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler