AnasayfaHaberlerGetty Images'e Pinterest-Tarzı Pano Görünümü Eklendi

Getty Images’e Pinterest-Tarzı Pano Görünümü Eklendi

Popüler görsel platformu Getty Images, Board özelliğiyle Pinterest-tarzı yeni görünüm seçeneğini kullanıma sundu.

Profesyonel görsel platformu Getty Images, kullanıcıların fotoğraflar arasında daha kolay bir şekilde dolaşmalarını ve bu görselleri paylaşabilmeleri için yeni Boards özelliğini kullanıma sundu.

Boards özelliğiyle Pinterest panolarına benzer bir şekilde görünüme sahip olan platform, bünyesine barındırdığı 60 milyondan fazla fotoğrafın çok daha kolay bir şekilde keşfedilebilmesini sağlamış olacak.Standart lightbox fonksiyonuyla yer değiştiren Boards özelliği, ayrıca kullanıcıların giriş yapmalarına gerek duymadan görselleri paylaşabilmelerini sağlıyor.

Getty Images Boards
Getty Images Boards

Boards özelliği kullanıcıların kolay bir şekilde görsel karşılaştırması yapmalarını da sağlıyor. Buna ek olarak tek tek fotoğraflara yorum yapılabildiği gibi albüm olarak ilgili panoya (Board) da yorum yapılabiliyor. Kullanıcılar çeşitli şablonlara seçenekleri bulunan Board’lar ile ayrıca fotoğraf arşivlerini hızlı bir şekilde tarayabiliyor.

Getty Images’e gelen özellikler bununla da sınırlı değil. Boards özelliğiyle birlikte platformun iOS uygulaması da yeni tasarımına kavuşmuş durumda. Uygulamadaki kütüphane üzerinden artık Creative ve Editorial altındaki fotoğraf galerilerine ulaşmak mümkün.

Getty Images iPad
Getty Images iPad

Yenilenen Getty Images iOS uygulaması ayrıca kullanıcılara sevdikleri fotoğrafçıları takip edebilmelerini ve görselleri iMessage üzerinden paylaşabilmelerini de sağlıyor.

Getty Images: Website | App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler