AnasayfaHaberlerDisplay Turkey 2015: Türkiye'nin İlk Display Reklam Etkinliği

Display Turkey 2015: Türkiye’nin İlk Display Reklam Etkinliği

Türkiye’nin ilk “Display Reklam” etkinliği Display Turkey 2015, dijital reklamcılığın önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

Dijital reklamcılık kapsamında; yayıncılığın zorlukları, yenilikleri, fırsatları ve başarı hikayelerinin konuşulacağı Display Turkey 2015 etkinliği, birbirinden değerli isimleri bir araya getiriyor.

Bu sene ilki gerçekleştirilecek olan Display Turkey etkinliğiyle yayıncılığın temel gelir modeli olan display reklamları ile ilgili bir çok konuda profesyonellerin konuşması, sunumlar ve paneller yer alacak.

6 Mayıs 2015 tarihinde Tekfen Tower Konferans Salonu‘nda gerçekleştirilecek olan etkinlikte; Adserver kullanımı, Google reklamları, oyun önü ve video önü reklamcılığı, sayfa görüntülenmenin önemi ve etkili trafik elde etmenin incelikleri gibi daha birçok önemli konuya değinilecek.

Display Turkey 2015 konuşmacıları
Display Turkey 2015 konuşmacıları

Etkinlikte katılımcıları neler bekliyor?

Display Turkey 2015 etkinliğinde başlıca; Türkiye’deki Display Yayıncılığı, Google Display Yayıncılığı, AdSense ve AdExchange, Reklam Ölçümleme Sistemleri ve AdServerlar, Sektördeki Öncü Yayıncıların Deneyimleri, Reklam Yerleşim ve Optimizasyonu, Multiscreen, Mobil, Video ve Oyun Yayıncılığı, Etkili trafik elde etme ve bunu gelire çevirebilme, İçerik uygulamaları ve tavsiye sistemleri, Medya Planlama ve Yayıncı seçim kriterleri ve Yaratıcı Display Uygulamaları konuları ele alınacak.

Etkinlik programı ve konuşmacılara göz atmak, etkinliğe kaydolmak ve etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi almak için Display Turkey sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler