AnasayfaHaberlerAndroid KitKat'ın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Android KitKat’ın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Android’in son sürümü olan KitKat için yeni ekran görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntüler, arayüz tasarımında değişikliğine gidildiğini gösteriyor.

Android’in son sürümü olan Android 4.4 KitKat, 3 Eylül tarihinde tanıtılmıştı. Android 5.0 Key Lime Pie olarak beklenen yeni sürüm herkesi şaşırtarak Android 4.4 KitKat olarak gelmişti. Sebebi ise Google çalışanlarının Nestle’nin KitKat çikolatasını çok sevmesi olarak açıklanmıştı.

9to5google.com sitesinde paylaşılan habere göre, Android KitKat’a ait ekran görüntüleri sızdırıldı.

Android 4.4 KitKat’ın Sızdırılan Ekran Görüntüleri

Resimlerin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Sızdırılan fotoğraflara baktığımızda yeni sürümde bazı arayüz değişiklikleri yapıldığını görüyoruz. “Mesaj” ve “Numara Çevirme” uygulamalarındaki yeni tasarımda, sadelik ve netlik ön plana çıkartılmış diyebiliriz. Görüntülerin gerçek olup olmadığı kesin değil, ancak gerçek ise yeni tasarımda daha canlı renkler ile karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Android’in yeni sürümü KitKat’ın -kesin olmamakla birlikte- 14 Ekim 2013 tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlikte, Nexus 5 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler