AnasayfaİnternetReklamcılık ve Pazarlama Sektörünün En Yaratıcı Beyinleri AdMark'16'da Buluşuyor!

Reklamcılık ve Pazarlama Sektörünün En Yaratıcı Beyinleri AdMark’16’da Buluşuyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Advertising and Marketing Conferences, bu yıl 10-11 Mart 2016 tarihinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Konferans Salonu‘nda gerçekleşecek.

Pazarlama ve reklamcılık sektöründeki en yaratıcı beyinlerin konuk olacağı AdMark’16, iki gün boyunca sektöre bakışa yepyeni bir soluk getirecek.

Fikirlerin Uzay Çağı

Etkinlikte Sosyalmedya.co ve Bilhassa Kurucusu Fatih Güner, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Arçelik Pazarlama Müdürü Mehmet Tüfekçi, Jingle House Kurucusu Ömer Ahunbay, Güzel Sanatlar Kreatif Direktörü Zafer Külünk ve daha birçok başarılı isim bir araya geliyor.

AdMark’16 öğrencileri pazarlama trendleriyle, konvansiyonel ve dijital pazarlama stratejileriyle, kreatif düşüncenin reklama dönüşüm süreciyle ve reklamcılık sektörünün bilinmeyenleri ile buluşturmayı hedefliyor. İlham veren sunumlar ve çağımızın teknolojileri ile şekillenecek olan etkinlikte katılım tüm üniversite öğrencilerine açık ve ücretsiz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinlik Programı

AdMark'16 Etkinlik Programı

AdMark'16

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler