AnasayfaHaberlerE-Ticaret Sektörü 17 Ekim'de İstanbul E-ticaret Zirvesi'nde Buluşuyor

E-Ticaret Sektörü 17 Ekim’de İstanbul E-ticaret Zirvesi’nde Buluşuyor

Geçtiğimiz senelerde yoğun bir ilgiyle gerçekleşen İstanbul E-Ticaret Zirvesi, bu yıl da önemli konuşmacıları ve katılımcıları bir araya getiriyor.

TURK Elektronik Para A.Ş.’nin isim sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan İstanbul E-ticaret Zirvesi 2015, alanında uzman konuşmacıları 17 Ekim 2015 tarihinde Dedeman İstanbul Hotel’de buluşturuyor. Zirvede yatırımcılar, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri, girişimciler ve girişimci adayları bir araya geliyor. Bu sene gerçekleşecek olan TURK Elektronik Para – İstanbul E-Ticaret Zirvesi ana sponsorluğunu, IdeaSoft Yazılım A.Ş ve Çicek Hediye Market üstleniyor.

Zirve bu sene, ETİD ( Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği), EDER (E-Ticaret Altyapı Sağlayacıları Derneği) ve İK (İş Kulübü Derneği) iş birliği ve danışmanlığında hayata geçirilecek.

Zirvede konuşmacılar; Dünyada ve Türkiye’de E-ticaret, E-ticarette Güven, E-Dönüşüm ve Entegrasyon, İşiniz E-ticarette, Markalaşma, Dijital Pazarlama ve SEO gibi e-ticaretin önemli konuları üzerine deneyimlerini paylaşacak.

İstanbul E-ticaret Zirvesi 2015

İSİS Bilişim, Segmentify ve Bankalararası Kart Merkezi oturum sponsorluğu kategorisinde zirvede yer alacak.

Zirvede Türkiye’deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve internet sektöründe başarılı profesyoneller, katılımcılara teorik bilgilendirmenin yanı sıra tecrübelerini de aktaracaklar. Alanında yapılan önemli organizasyonlardan olan İstanbul E-Ticaret Zirvesi’ne e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret çalışanları ve e-ticarete ilgi duyan çok sayıda katılımcının yer alması bekleniyor.

Zorlu girişimcilik yolunda, girişimcilerin hayallerini ve fikirlerini hayata geçirme noktasında ihtiyaç duyulan birçok alanda bilginin paylaşıldığı TURK Elektronik Para A.Ş. İstanbul E-ticaret Zirvesi, 17 Ekim 2015 tarihinde Dedeman İstanbul Hotel‘de gerçekleştirilecek. Katılımcılar, sektörün önde gelen isimlerini bu zirvede dinleme ve önemli yatırımcı & girişimcilerle tanışıp görüşebilme fırsatı bulacak.

WebMasto olarak bizim de sponsorları arasında yer aldığımız İstanbul E-ticaret Zirvesi etkinliğine kayıt olmak ve detaylı bilgi almak e-ticaretzirvesi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler