AnasayfaHaberlerGalaxy Unpacked 2015 Etkinliği 13 Ağustos'ta Düzenlenecek

Galaxy Unpacked 2015 Etkinliği 13 Ağustos’ta Düzenlenecek

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinin tanıtılması beklenen Galaxy Unpacked 2015 etkinliği 13 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Samsung yeni Unpacked etkinliğini 13 Ağustos 2015 tarihinde düzenleyeceğini duyurdu. ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek olan Galaxy Unpacked 2015 etkinliği, Türkiye saati ile saat 18:00’da başlayacak.

Etkinlikte Galaxy Note serisinin bir sonraki modeli olan Galaxy Note 5 ile Galaxy S6 Edge Plus modelinin tanıtılması bekleniyor. Samsung’un en fazla beğenilen modellerinden olan Galaxy Note serisinin, bu etkinlikte tanıtılacağı düşünülen Galaxy Note 5 modeli ile çok daha ileri bir boyuta taşınması bekleniyor.

Özellikle son zamanlarda Apple ile rekabette zorluk çeken Samsung’un, Apple’ın yeni iPhone tanıtımını yapacağı Eylül ayından önce bu etkinliği düzenlemesi kendisine bir parça avantaj sağlayacağı da tahmin ediliyor.

13 Ağustos 2015 tarihinde düzenlenecek olan Galaxy Unpacked 2015 etkinliğinde bakalım Samsung hangi yeni ürünler ve hangi özellikler ile karşımıza çıkacak, hep birlikte görmüş olacağız.

KAYNAKTHE VERGE

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler