AnasayfaHaberlerDijital Devrimin Geleceği "Dijital 2.0"da Konuşulacak

Dijital Devrimin Geleceği “Dijital 2.0″da Konuşulacak

Dijital devrimin geleceğinin konuşulacağı Dijital 2.0 etkinliğinde, konunun uzmanı yerli ve yabancı birçok konuşmacı, dinleyicilerle bir araya gelecek.

Geleceğin trendlerini ve teknolojilerini araştıran düşünce kuruluşu GelecekHane, dijital devrimin geleceğinin konuşulacağı Dijital 2.0 etkinliğini düzenliyor. Dijitalleşen dünyayı işaret edecek olan etkinlik, yerli ve yabancı pek çok değerli konuşmacıyı bir araya getirecek. 4 Haziran 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde saat 09:00 – 13:00 arasında gerçekleşecek olan Dijital 2.0’da, Türkiye’den ve dünyadan somut örneklerle dijitale dair farklı deneyimler paylaşılacak.

Müzik dijitalleşti, kitaplar, finans, üretim ve deneyim dijitalleşti… Yaşamın her alanı, her sektör peyderpey dijitalleşiyor. Peki, bu dijitalleşme sürecinde birey ya da kurumlar olarak hangi noktadayız, hangi noktaya gidiyoruz? GelecekHane, Vodafone Red Academy sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Dijital 2.0 etkinliğiyle bu soruların yanıtını arıyor. Daha önce Finans 2.0, Ticaret 2.0 ve Şehir 2.0 etkinliklerine imza atan GelecekHane, bu defa dijital devrimi masaya yatıracağı Dijital 2.0 ile dijitale dair farklı deneyimleri paylaşıyor.

4 Haziran 2015 tarihinde, fuaye alanında pek çok ilginç teknoloji ve girişimin sergileneceği etkinlik, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde gerçekleştirilecek. Dijital 2.0’da konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacılar dijitalleşmeyi masaya yatırarak, dijital çağın gereklerini ve geleceğini aktaracak.

Dijital 2.0 etkinliğinde kimler konuşacak?

Dijital 2.0

Finans sektörü dijitalleşiyor! Yalnızca İnternet şubesi değil, mobil şube değil. Çok daha farklı gelişmeler var. Dijital bankacılığın uzman ismi Chris Skinner, dünyadan çeşitli örneklerle konuya yeni bir vizyon kazandıracak.

Üretim sektörü dijitalleşiyor! Firmalar ciddi yazılımlar ve big data yatırımları yapıyor. 3 boyutlu yazıcılar ve sanal gerçeklik artık sadece deneysel araçlar değil… SAP’nin Chief Storyteller’ı Julia Roehm deneyimlerini hikaye şeklinde paylaşacak.

Deneyim dijitalleşiyor! Hürriyet gazetesinin dijitalleşme serüvenini Reha Argaç’ın, Migros’ta alışverişin dijitalleşme sürecini Rıza Gürler’in paylaşacağı etkinlikte Vodafone’dan Ebru Özgüç, tarımdan, lojistikten ve başka sektörlerden dijitalleşme örnekleri paylaşacak.

21. yüzyılın petrolü bilgidir, dijitaldir. Geleceğin dijital trendlerinin aktarılacağı etkinlikte, GelecekHane’nin kurucusu ve baş düşünürü Halil Aksu, şaşırtıcı ve ilham verici öngörülerini paylaşacak. Kapanışta Fortune Türkiye’nin teknoloji editörü Kerem Özdemir ve CRM gurusu Bilgi Üniversitesi öğretim elemanı Uğur Özmen ile birlikte dijital sürprizler olacak.

Dijital 2.0 etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler