AnasayfaTeknolojiGoogle Pixel İle Çekilen Fotoğraflar ve 4K Video Yayınlandı

Google Pixel İle Çekilen Fotoğraflar ve 4K Video Yayınlandı

Google Pixel ile çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflara ve 4K videoya göz atın.

4 Ekim’de düzenlenen Made by Google etkinliğinde “Pixel” isimli yeni akıllı telefon modelini tanıtan Google, donanım sektörüne iddialı bir şekilde giriş yapmıştı. Yeni akıllı telefonun öne çıkan özelliklerinden biri de 12 megapiksel sensör ve f/2.0 lense sahip olan kamerası olmuştu.

AYRICA BKZ: Made by Google Etkinliğinde Neler Tanıtıldı?

DxOMark analizlerinde 89 puan alan Google Pixel, böylece piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefon modeli olma özelliğine kavuştu. Şimdi ise Pixel ve Pixel XL kamerası ile çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve bir de 4K kalitesinde video paylaşıldı.

Fotoğrafların tamamına ve yüksek çözünürlüklü hallerine buradaki albümden ulaşabilirsiniz.

“Yeni Pixel’iniz ile filtreye gerek yok” ismi ile paylaşılan albümde fotoğrafların filtre uygulanmadan yüklendiğini; ancak bazı fotoğrafların da VSCO ve SnapSeed gibi uygulamalar ile efekt eklendiğini belirtmekte de fayda var.

Ek olarak, Pixel XL ile çekilen 4K kalitesindeki bir video da paylaşılmış durumda. Sinematograf Ron8it ve Google işbirliğinde hazırlanan 4K kalitesindeki videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler