AnasayfaSosyal MedyaTweetDeck'te Emoji Nasıl Kullanılır?

TweetDeck’te Emoji Nasıl Kullanılır?

Bu küçük Chrome uzantısı sayesinde emojileri kişiselleştirilmiş Twitter yönetim paneli TweetDeck üzerinden de kullanabilirsiniz.

2008 yılında kurulan ve 2011 yılında Twitter tarafından satın alınan, bireysel kişilere ve markalara ayrıntılı sosyal medya yönetim imkanı sunan TweetDeck, özellikle çoklu hesap yönetimi yapanlar arasında oldukça popüler bir panel olarak karşımıza çıkıyor. Ancak her ne kadar Twitter’ın dışında kalan bazı özelliklere sahip olsa da, emojiler gibi günümüzün popüler ifade etme şekilleri için çok kullanışlı bir platform değil. Ancak Chrome tarayıcılar için geliştirilen bu uzantı sayesinde TweetDeck üzerinden emojileri de kullanmanız mümkün.

Better TweetDeck adındaki Chrome uzantısı, sahip olduğu sütunların arayüzünü değiştirme gibi özelliklerin yanı sıra, ayrıntılı emoji desteğine de sahip. Uzantıyı kurmanızın akabinde Media, Schedule ve Message butonlarının hemen yanında yer alan emoji ikonu üzerinden bu ifadeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

TweetDeck Emoji

Better TweetDeck uzantısının sadece TweetDeck’in web versiyonunda çalıştığını; Chrome uygulamasında çalışmadığını da belirtmekte fayda var.

Ayrıca bkz: Emojiler İçin Tasarlanan Fiziksel Klavye

KAYNAKWERSM

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler