AnasayfaHaberlerMicrosoft Yeni Akıllı Bilekliğini Yakında Duyuracak

Microsoft Yeni Akıllı Bilekliğini Yakında Duyuracak

Forbes tarafından yapılan bir habere göre Microsoft, yakın zamanda yeni akıllı bilekliğini duyuracak.

İlk olarak 2004 yılında SPOT adında ilk akıllı saatini duyuran Microsoft, giyilebilir teknoloji sektörüne yeni bir akıllı bileklik ile kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Forbes tarafından yapılan bir habere göre Microsoft, fitness odaklı yeni akıllı bilekliğini yakın zaman içerisinde duyuracak.

2015 yılının başlarında piyasaya sunulması beklenen Microsoft’un akıllı bilekliği, akıllı saatlerdeki birçok özelliği barındırıyor olsa da, bilekliğin asıl odaklandığı nokta kullanıcıların fitness hareketlerini takip etmek olacak.

Microsoft akıllı bileklik
Microsoft akıllı bileklik

Habere göre Microsoft‘un akıllı bilekliği kalp ritmi, yakılan kalori miktarı ve buna benzer diğer sağlık ölçümleri yapacak. Cihaz ayrıca farklı mobil platformlar ile uyumlu olarak çalışabilecek. Ancak diğer modellerden en büyük farkı batarya süresi olacak. Buna göre akıllı bilekliğin bataryası, normal kullanım koşullarında 2 günden fazla gidecek.

Önümüzdeki haftalarda duyurulacak olan akıllı bilekliğin, 2015 yılının başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

KAYNAKForbes

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler