AnasayfaİnternetFarklı Fotoğraflardan 4 Ünlü Yüzün Oluşturulduğu Yaratıcı Reklam Kampanyası

Farklı Fotoğraflardan 4 Ünlü Yüzün Oluşturulduğu Yaratıcı Reklam Kampanyası

Brezilya merkezli reklam ajansı AlmapBBDO, popüler stok fotoğraf platformu Getty Images için oluşturduğu yaratıcı reklam kampanyalarına devam ediyor. Daha önce Getty Images için hazırladığı “From Love to Bingo” ve “20 Years” isimli iki yaratıcı reklam kampanyasıyla dikkatleri üzerine çeken ajans, şimdi de Getty Images arşivinde bulunan farklı fotoğraflardan derlenerek 4 ünlünün fotoğrafını oluşturduğu yeni reklam kampanyasıyla daha karşımıza çıkıyor.

Getty Images’te bulunan milyonlarca fotoğraflar ile imkanların sınırsız olduğunu vurgulamak amacıyla “Endless Possibilities” (Sonsuz İmkanlar) ismi verilen global reklam kampanyasında, Getty Images’in “Creative” koleksiyonundan toplanan birbirinden farklı fotoğrafların kullanıldığını belirtmek gerekiyor. Bu fotoğraflarda yer alan kişilerin yüzlerindeki çeşitli bölümlerin (yüz, göz, çene ağız vs) kesilerek birleştirilmesiyle de Prens Charles, Dalay Lama, Papa Francis ve Angela Merkel’e ait fotoğraflar oluşturuluyor.

4 ay süren çalışmanın ardından ortaya çıkan görüntüler ise şöyle:

Prens Charles

Prens Charles Getty Images

Dalay Lama

Dalay Lama Getty Images

Papa Francis

Papa Francis Getty Images

Angela Merkel

Angela Merkel Getty Images

Getty Images’in “Endless Possibilities” isimli reklam kampanyasına için hazırlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler