AnasayfaHaberlerWindows 10 Şimdiden 14 Milyon Cihaza Ulaştı

Windows 10 Şimdiden 14 Milyon Cihaza Ulaştı

Microsoft’un dağıtmaya başladığı günden itibaren fenomen haline gelen Windows 10, şimdiden 14 milyon cihaza ulaşmış durumda.

Microsoft‘un “en kapsamlı Windows sürümü” olarak tanımladığı Windows 10, hem ücretsiz olması hem de kullanıcıların geri bildirimleri üzerine inşa edilmesi sebebiyle teknoloji dünyasının ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre dağıtımına hala devam edilen Windows 10’un an itibariyle 14 milyon cihaza ulaştığı belirtildi. Microsoft’un pazarlama biriminin başındaki Yusuf Mehdi’ye göre yeni işletim sistemi sürümünü önceden rezerve eden kişiler başta olmak üzere yeni güncellemeler de Windows 10 sahiplerine ulaştırılmış olacak.

Bir buçuk gün gibi kısa sürede 14 milyon cihaza ulaşan Windows 10’un henüz herkese dağıtılmamasını göz önüne alırsak, hatta mobil cihazları da bu hesaplamaya dahil edersek, rekor bir cihaz sayısına ulaşacağını söyleyebiliriz. Zira Windows 10 Microsoft’un da dediği gibi “en kapsamlı Windows 10 sürümü” olarak karşımıza çıkıyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler