AnasayfaHaberlerWin 7 ve 8.1 Kullanıcıları için Windows 10 Bir Yıl Ücretsiz

Win 7 ve 8.1 Kullanıcıları için Windows 10 Bir Yıl Ücretsiz

Microsoft’un Windows 10 etkinliğinde Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarının Windows 10’a 1 yıl boyunca ücretsiz olarak geçiş yapabilecekleri belirtildi.

Microsoft‘un bugün düzenlediği Windows 10 etkinliğinde yen işletim sürümüyle birlikte gelen birçok yeni özellik tanıtıldı. Etkinlik sırasında yapılan açıklamalardan biri de Windows 7, Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 kullanıcılarını oldukça sevindirecek nitelikte.

Yapılan açıklamaya göre Windows 7, Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 lisansına sahip olan kullanıcılar 1 yıl boyunca Windows 10’a ücretsiz olarak geçiş yapabilecek.

Windows 7 Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1'den Windows 10'a geçişler 1 yıl ücretsiz
Windows 7 Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1’den Windows 10’a geçişler 1 yıl ücretsiz

Konu ile ilgili olarak Microsoft İşletim Sistemleri Grubu başkan yardımcısı Terry Myerson; Windows 10’a geçiş yapılmasının ardından, cihazın kullanım süresi boyunca işletim sistemini desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

Ücretsiz Windows 10 güncellemesine sahip olacak olan Windows 7, Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 kullanıcıları detayları windows.com adresi üzerinden bulabilecekler.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler